На відділення онкогематології Київського обласного онкодиспансеру передано 200 упаковок медичного препарату «Іматініб», який дуже необхідний для важкохворих.

Це стало можливим завдяки співпраці народного депутата України Антона Яценка з Благодійним фондом «Сучасне село та місто».

Відділення онкогематології Київського обласного онкодиспансеру забезпечено вартісним медичним препаратом  для важкохворих

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Препарат застосовується, перш за все, у лікуванні хронічної мієлоїдної лейкемії, а також у деяких випадках при лімфобластній лейкемії, мієлодиспластичних захворюваннях та деяких видах злоякісних пухлин.

На відділення онкогематології Київського обласного онкодиспансеру передано необхідний препарат для важкохворих

“Оскільки Київський обласний онкодиспансер потребував цього препарату, тому спільно з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» допомогли вирішити це питання”, – зазначив народний обранець.

За призначенням лікаря пацієнти зможуть отримати «Іматініб» безкоштовно.

Антон Яценко пообіцяв і надалі турбуватись про здоров’я людей.

Нагадаємо, Антон Яценко постійно допомагає лікарням усім необхідним. Зокрема, раніше народному депутату спільно з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» вдалось забезпечити життєво важливим препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Христинівську центральну районну лікарню, Черкаський обласний онкологічний диспансер, Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова, Тернопільську університетську лікарню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *