На Черкащині в лісових розсадниках держлісгоспів для цьогорічної весняної лісокультурної кампанії зростає майже 8 мільйонів сіянців понад 30 деревних і чагарникових порід.

Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської ОДА.

Найбільше сіянців сосни (4,6 млн), дуба (2,1 млн), горіха чорного та грецького (278 тис). Також зростають сіянці модрини, липи, сосни кримської, кленів, ясена звичайного, ялини, берези, груші, яблуні.

Сіянці дуба звичайного, модрини, ялини та сосни звичайної з закритою кореневою системою вирощують Смілянський, Лисянський, Уманський, Корсунь-Шевченківський лісгоспи. Такий метод передбачає максимальну приживлюваність і дає змогу продовжити створення та доповнення лісових культур за будь-яких погодних умов.

– Держлісгоспи Черкащини активно працюють у напрямку відходу від монокультур, з метою підвищення стійкості та продуктивності лісів. Загалом у держлісгоспах області налічується понад 40 лісових розсадників, загальна площа посів становить 15 га, – зазначив головний спеціаліст відділу лісового господарства Управління Станіслав Левицький.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *