Черкаські поліцейські влаштували “гарячу зустріч” особам, які прибули до Городища з різних регіонів України, щоб “побенкетувати” з “наглядачем”. Той звільнився 20-го листопада з місць позбавлення волі. Наразі ідентифіковано 16 осіб.

У п’ятницю об 11-й вечора правоохоронцям повідомили, що в Городищі один із закладів міста працює із порушенням карантинних вимог й там група озброєних осіб проти волі утримує людину.

Проте з’ясувалося, що до Городища приїхали кримінальні авторитети, аби зустріти одного зі своїх представників — черкаського “наглядача”, якого щойно звільнили з місць позбавлення волі.

Черкаські правоохоронці різних підрозділів «навідалися на “банкет”. Відтак вони зірвали криміналітету “сходку” й не дали можливості обговорити “майбутні плани”.

Правоохоронці організували перевірку присутніх і їхнього транспорту. Під час огляду виявили зброю, ножі та гроші. 16 осіб встановлені та перевірені за базами розшукуваних.

— Серед присутніх вже ідентифіковано деяких відомих злодіїв, нинішніх “наглядачів” та “положенців” з Черкас, Полтави й Кам’янського. Поліцейські відпрацьовують їх зв’язки з іншими представниками “кримінального світу”, а також причетність до скоєних злочинів на території області, — зазначає начальник Главку Михайло Куратченко.

Фото тематичне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *