Черкащину підморозить: до нас завітає сибірський антициклон
Черкащину підморозить: до нас завітає сибірський антициклон

Відчуття холоду додаватиме рвучкий вітер

Зима у нашому регіоні має намір і надалі завойовувати позиції. Черкащина ще завтра залишиться на межі протистояння холоду та тепла. Оскільки холод «закачується» зі сходу, його першими відчують східні райони нашої області. Завтра температура впродовж доби 0-2º морозу. А вже з неділі холодний Сибірський антициклон стане повноправним домінантом погоди.

Про це розповіли у Черкському обласному гідрометцентрі.

Понеділок-середа буде «морозно»: температура вночі 5-10º, вдень 0-5º. Відчуття холоду додаватиме рвучкий вітер. Звертаємо увагу, що на окремих ділянках доріг утримується ожеледиця.

Орієнтовно у четвер відбудеться зміна позицій, посилиться вплив Атлантики, тому температурний фон підвищиться: вночі 1-6º морозу, вдень 2º морозу 3º тепла.

Істотних опадів та збільшення снігового покриву не очікується. Можливе значне промерзання ґрунту на полях з відсутнім сніговим покривом та поява перших льодових явищ на водних об’єктах області.

Атмосферний тиск буде підвищеним, його значення зростуть на 10-15 мм. рт. ст. з нормою на цей час, що негативно впливає на самопочуття людей. До відома, найвище значення атмосферного тиску 775 мм. рт. ст. зафіксовано у грудні 1963 р.

Із архіву черкаської погоди, найтепліше 4 грудня 13º тепла відмічалося у 1986 р., а найхолодніше 21º морозу – 1998 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *