З початку своєї діяльності на посаді Уманського міського голови Ірина Плетньова розпочала активну роботу над тим, щоб навести лад в місті та зробити його екологічно чистим.

Про це очільниця міста написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вона зауважила, що коли прийшла до влади, місто знаходилось в занедбаному стані: брудні вулиці, дороги без розміток, стихійні сміттєзвалища, неприбране листя, чагарники…

Однак за 7 місяців роботи Ірині Плетньовій спільно з командою вдалось зробити багато покращень, щоб місто стало чистішим. Зокрема:

✅очищено місто від пилу і бруду, який накопичувався роками та створював дискомфорт містянам. Повітря у місті стало свіжим, завдяки чому легше дихати;

✅прибрано стихійні сміттєзвалища;

✅впорядковано територію міських кладовищ;

✅запроваджено регулярні «суботники»;

✅покращено якість вивезення сміття;

✅посилено роботу комунальних служб та спецтехніки.

Наразі в місті працюють сучасні підмітально-прибиральні, поливальні машини, пилосос, які прибирають прибордюрний бруд, сміття та миють проїзну частину.

✅Невдовзі буде придбано сучасну комунальну техніку, в тому числі, й машину, яка здійснює полив дорожнього покриття соляним розчином для того, щоб не було ожеледі у зимовий період.

✅проводяться роботи з розчищення чагарників;

✅Працює Муніципальна варта, яка бореться з порушниками громадського порядку, правил благоустрою в місті.І це лише початок.

У планах – створення сайту та гарячої лінії для звернень громадян.

Зараз для більш ефективнішої комунікації між жителями міста та відповідними службами створено у соціальній мережі Фейсбук нову спільноту «Чиста Умань».

Якщо ви стали свідком забруднення вашої вулиці, прибудинкової території, створення стихійного сміттєзвалища або ж викидання сміття у непередбачених для цього місцях, прохання повідомляти про це у спільноту«Чиста Умань».

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО СПІЛЬНОТИ «ЧИСТА УМАНЬ»! РАЗОМ МИ ЗРОБИМО УМАНЬ НАЙЧИСТІШИМ МІСТОМ В УКРАЇНІ“, – ДОДАЛА ІРИНА ПЛЕТНЬОВА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *