Ще не встигли прийняти Закон про місцеві вибори, але в Умані уже почали запроваджувати кримінальні схеми, як виграти на виборах.

Так, Галина Кучер, яка добре всім відома з часів мера Бодрова, і наразі є заступником міського голови Умані, начальником управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, організувала шахрайську схему.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко.

Отже, схеми Кучер така:

1. За дорученням Галини Кучер працівники соцзахисту Уманської міської ради у робочий час примусово ходять по людях – пенсіонерах, інвалідах, а також соціально незахищених верствах населення.

2. Пропонують надати свої персональні дані: копії паспортів, ідентифікаційних кодів тощо для заповнення так званого «соціального паспорта».

3. Обіцяють їм соціальні пільги та інші блага.

Парламентар зауважив, що «СОЦІАЛЬНІ ПАСПОРТИ» НЕ ПЕРЕДБАЧЕНІ ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ. ЦІ ДОКУМЕНТИ НЕ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ СОЦІАЛЬНИХ ПІЛЬГ!

До того ж, це небезпечно, коли люди надають свої персональні дані іншим особам. Потім вони стають жертвами шахрайських дій. За допомогою їх персональних даних шахраї можуть переоформлювати право власності на житло ошуканих громадян, оформлювати кредити, купівлю товарів та здійснювати інші махінації.

«Вважаю, що працівники соцзахисту в робочий час мають займатись своїми прямими обов’язками, а не ходити по людях та збирати з них персональні дані!» – прокоментував народний обранець.

Тому, коли розповідають, що «мер хороший», це все маячня.

Бо пільги надаються виключно згідно з Законом! Люди, яким потрібні пільги, і так отримають їх. Бо ця допомога передбачена Законом.

Антон Яценко зауважив, що зазначеними діями Галина Кучер скоює посадовий злочин та підставляє під небезпеку уманчан.

Тому 17 липня на пленарному засіданні Верховної Ради України, під час години запитань до Уряду, законотворець порушив цю проблему. Зокрема, він звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністерства внутрішніх справ щодо вжиття необхідних заходів для припинення шахрайських дій, які здійснює Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству внутрішніх справ взяти на контроль це питання.

Заступник Міністр внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що буде проведено перевірку та взято під контроль.

Окрім того, міністр соціальної політики Марина Лазебна наголосила, що Законом України передбачений захист персональних даних, тому будуть розбиратись в зазначеній ситуації.

«Застерігаю уманчан бути пильними та обачливими!» – додав народний депутат.

Зокрема:

  • Не повідомляйте нікому свої персональні дані (копії паспортів, ідентифікаційних кодів, реквізити банківських рахунків).
  • У разі отримання незаконних вимог з боку працівників соціальних служб одразу звертайтесь до правоохоронних органів.

А також народний обранець просить інформувати його особисто в соціальних мережах.  Та звертатись до його громадської приймальні в місті Умань за адресою: вул. Небесної Сотні (Радянська), 7, поверх №2, приміщення готелю «Умань», каб. № 214.

Анонімність він гарантує.

Також парламентар просить працівників соцзахисту зрозуміти, що своїми діями вони скоюють злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність.

«Ви не повинні займатись незаконною діяльністю!» – наголосив законотворець.

Тому не варто боятись, що вас звільнить Галина Кучер.

Антон Яценко впевнений, що новий мер дасть належну оцінку діям і “подвигам” Галини Кучер. Після чого буде новий керівник.

Підсумовуючи, парламентар передав Галині Кучер персональний привіт. Зауваживши, що доведеться вивчити ще ряд справ, серед яких: незаконне оформлення субсидій громадянам, зловживання службовим становищем при розподілу путівок на лікування пільгових категорій громадян та заволодіння нерухомим майном (квартири, будинки, земельні ділянки) одиноких громадян, які не мають спадкоємців та інші.

Нагадаємо, уманська мерія хоче відключити цілодобове водопостачання в місті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *