Відновлено курсування потяга Одеса-Київ через Черкаси

Тривалий час існувала проблема із маршрутом Христинівка-Вапнярка-Христинівка. Була необхідність продовження цього маршруту до міста Умань. Тому люди звертались до народного депутата України Антона Яценка. Він оперативно відреагував на численні звернення громадян і звернувся до АТ «Укрзалізниця» та Міністерства інфраструктури України щодо цих питань.

Відтепер маршрут Христинівка-Вапнярка-Христинівка подовжено до Умані. А також відновлено курсування потяга Одеса-Київ через Черкаси. Про це парламентар повідомив на своїй сторінці Фейсбук.

«Працюватиму і далі в інтересах людей» — зазначив Антон Яценко

Детальну інформацію про графік руху можна дізнатись на сайті «Укрзалізниці»

Публікую офіційну переписку

Нет описания фото.
Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.
Один комментарий к “Відновлено курсування потяга Одеса-Київ через Черкаси”
  1. Денний поїзд номер 148ОК сполученням Київ-Пас. — Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.52 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.11 за місцевим часом, час в дорозі — 0 д 13 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі — 2 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Вознесенськ, Березівка. Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком. У розкладі поїзда 148ОК Київ-Пас. Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі —

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *