Працівники мерії знову відмовили уманчанам у виділенні земельних ділянок під гаражі.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила депутат Уманської міської ради, керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова.

До неї звернулись уманчани, права яких було порушено Уманською мерією.

А саме, Гончарук Світлана Прокопівна повідомила, що її чоловік Гончарук Володимир Олексійович, який був інвалідом ІІ групи,  навесні 2019 року звертався до Уманської міської ради з проханням оформити земельну ділянку під існуючим гаражем по вул. Котовського, 39. Але йому відмовили, керуючись так званим мораторієм та незатвердженим генеральним планом міста. На превеликий жаль, восени 2019 року Володимира Гончарука не стало. І землю так ніхто й не виділив.

З такою ж проблемою звернувся уманчанин Жовтюк Леонід Андрійович. Він проживає за адресою: вул. Набережна, 2. Понад 25 років тут побудовані приватні гаражі. Але чоловік та інші місцеві жителі не можуть отримати земельні ділянки, бо дозвіл на їх оформлення дають тільки «своїм людям» Цебрія.

Проте чомусь для родичів першого заступника мера Сергія Клочка, чиновника Ростислава Шпильовогоколишнього директора ТОВ «Круїз-Авто» та компаньйона мера Умані Олександра Цебрія – Віктора Бойка земля знайшлась, та і мораторій тут не діє.

Ірина Плетньова  зауважила, що вона 5 років бореться з цією бандитською владою. А ця ситуація знову підтвердила той факт, що уманська мерія діє не за Законом, а «по понятиям».

Мене дуже гнівить таке нахабне ставлення до простих людей. Мерія їх принижує як тільки можна і не можна: годує «мораторієм» та «незатвердженим генеральним планом». А в цей час чиновники уманської мерії наживаються на людях, приватизовують землю, будують гаражі, кіоски, готелі та інші заклади.

«Олександре Володимировичу, Ви ж на кожному кроці повторюєте, що ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ. Так, чого ж Ви його порушуєте?» – прокоментувала Ірина Плетньова.

Адже відповідно п. 6 ч. 1 ст. 81 Земельного кодексу України кожен громадянин має право отримати у власність земельні ділянки шляхом їх безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності.

Крім того, згідно ч. 1 ст. 121 ЗКУ громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для будівництва індивідуальних гаражів у розмірі не більше 0,01 гектара.

Тобто, уманська мерія на чолі з Цебрієм з року в рік вигадує чергові «відмазки», тим самим порушуючи Закон. Такі дії мерії є злочином проти всіх уманчан!

Депутат Уманської міської ради пообіцяла звернутись до правоохоронних органів щодо проведення негайної перевірки діяльності чиновників уманської мерії та притягнення їх до відповідальності.

«Давайте припинимо ці знущання над кожним уманчанином. Поки аферисти будуть в уманській мерії, порядку в місті не буде. Треба змінювати діючу владу. Тільки тоді ми зможемо працювати над розвитком міста Умань! Сподіваюсь на Вашу підтримку!» – підсумувала Ірина Плетньова.

Нагадаємо, це вже не перша земельна афера від Уманської міської ради.

Раніше рішенням Уманської міської ради №3.39-71/7 від 20 грудня 2019 року земельну ділянку площею 56 соток в «Царському селі» було виділено родичам першого заступника мера Клочка.

А на сесії Уманської міської ради № 3.26-78/7 від 22 травня 2020 року було прийнято рішення про продаж земельної ділянки по вул. Набережній, 4Б-1 чиновнику Ростиславу Шпильовому. Натомість, пільговикам було відмовлено у виділенні земельних ділянок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *