24 квітня на базі Уманської міської лікарні запрацювало сучасне відділення екстреної медичної допомоги

24 березня на базі Уманської міської лікарні запрацювало сучасне відділення екстреної медичної допомоги.

Відкрили відділення народний депутат України Антон Яценко разом з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком та Уманським міським головою Іриною Плетньовою

В Умані відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги

Тут цілодобово надаватимуть екстрену та невідкладну медичну допомогу особам при раптових гострих станах (інфаркт, інсульт, тощо), яких доставлено бригадами швидкої медичної допомоги, направлено на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів або, які звернулися самостійно.

За депутатським зверненням Антона Яценка, цей проєкт було включено до програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, за що парламентар йому вдячний.
Також Антон Володимирович подякував Міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову за те, що Уманську міську лікарню було включено в перелік медичних закладів, які потребують обладнання для приймальних відділень та голові Черкаської ОДА Олександру Скічку за співпрацю у питанні прискорення відкриття відділення екстреної медичної допомоги!

В Умані відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги

Як надаватиметься медична допомога у відділенні

Медична допомога у відділенні екстреної медичної допомоги надаватиметься безкоштовно особам, яких доставлено бригадами швидкої медичної допомоги, направлено на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів або, які звернулися самостійно.


У відділенні надається допомога дітям від 0 до 18 років, у яких виявлено підозру на хірургічну патологію. В інших випадках їх відправляють на лікування до Уманської дитячої лікарні.

В Умані відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги

Для проходження обстеження у відділенні направлення не потрібно.
У разі загрози життю людини, при раптових гострих станах, одразу потрібно викликати швидку медичну допомогу.


У відділенні 24/7 працюють терапевт, травматолог.

У разі необхідності долучається хірург, дитячий хірург, реаніматолог, які чергують в лікарні.


Телефон — 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних)

Адреса:


Адреса відділення екстреної медичної допомоги:
м. Умань, вул. Шевченка 50, Уманська міська лікарня, 1 поверх терапевтичного корпусу (5-поверхова будівля).

А також:

Невдовзі у відділенні буде встановлено комп’ютерний томограф SOMATOM go.All для діагностики різних захворювань головного мозку, хребта, легенів і середостіння, печінки, тощо.
А також тут запрацює кабінет хірурга-стоматолога.


Повідомлю, що у найближчих планах — відкриття «Центру чоловічого здоров’я» та ангіографічного відділення на базі Уманської міськох лікарні. Тож працюємо далі — зазначив парламентар

Антон Яценко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *