В Умані відкрили нову зону відпочинку для жителів міста та туристів — «Гідропарк» на березі  Красноставського ставу (Третього ставу). Про це на своїй сторінці Facebook повідомив народний депутат України Антона Яценко. 

На території «Гідропарку» створено:

 • пляжну зону;
 • мінімузей дохристиянської культури з пантеоном язичницьких богів;
 • волейбольне поле;
 • спортивний майданчик;
 • дитячий майданчик;
 • пірс для катамаранів;
 • пішохідну екодоріжку.

Тепер жителі та гості міста Умань зможуть купатись у Красноставському ставі, ловити рибу та комфортно відпочивати на свіжому повітрі.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 244417001_2915878572058377_3994434360910093645_n.jpg

Кожен може відвідувати «Гідропарк» безкоштовно.

Один комментарий к “В Умані нова крута локація «Гідропарк» (ФОТО, ВІДЕО)”
 1. Добре, що є такі завзяті депутати у нас, як Антон Яценко! Не секрет, що за його підтримки багато що зроблено у місті Умань. Саме перше це була вода, цілодобове забезпечення уманчан водою, це було щось!
  Потім нові сучасні вікна і двері у школах та під’їздах житлових багатоповерхівок, дитячі майданчики у дворах, сучасне обладнання у медичних закладах! А «співаючі» фонтани чого варті!
  Оновлена осташівська набережна, «Нова Софіївка», парк «Динозаврів», парк «Хащі», а тепер ось у нас є свій «Гідропарк»! Оновлюються вулиці міста, навіть ті, які раніше і не бачили асфальту!
  Ремонтуються дороги між населеними пунктами. Дякуємо! Все у нас буде добре!
  А ще уманчани бажають,, щоб був у нас свій драмтеатр або філармонія, Палац одружень та сучасний аеропорт.
  Бажають уманчани, щоб було нормальне сполучення залізничним транспортом, щоб надихнути життям залізничний вокзал «Умань»: Запустити приміське сполучення (сучасну електричку) між містами «Умань-Черкаси», «Умань-Одеса», «Умань-Київ». А може побудувати нову залізничну колію, паралельно автодорозі «Київ-Одеса»?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *