29 серпня о 14:00 на базі Державного історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” відбудеться відкриття галереї.

Про це повідомила депутат Уманської міської ради, помічник народного депутата України Антона Яценка в місті Умань Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Люблю сучасне мистецтво та нові технології і хочу, щоб Умань розвивалась як інноваційне і прогресивне місто. Тому вирішила втілити в життя проєкт по створенню галереї доповненої реальності «УМАНЬARt»” – прокоментувала вона.

Це буде перша галерея в Умані та в Україні, у якій картини оживають на очах у глядача. Саме тут представлені репродукції картин відомих художників, картини за сюжетами мультфільмів.

Лише тут їх можна оживити у своєму смартфоні. Для цього лише необхідно завантажити мобільний додаток «УМАНЬARt». Кожен відвідувач зможе зануритись у сюжет кожної картини та стати прямим учасником паралельної реальності.

Тільки в Умані! Перша в Україні галерея доповненої реальності "УМАНЬARt".

Ірина Плетньова переконана, що цей проєкт не тільки збільшить інтерес молоді до сучасного мистецтва, а й популяризуватиме культурно-історичну спадщину Умані. Зокрема, Державний історико-архітектурний заповідник “Стара Умань”, на базі якого працюватиме галерея.

Депутат Уманської міської ради подякувала народному депутату України ,керівнику Черкаської обласної та Уманської міської організацій політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антону Яценку за те, що він підтримав цей проєкт та продовжує розвивати Умань.

Ірина Плетньова спільно з Антоном Яценком запрошують всіх до першої в Україні галереї доповненої реальності “УМАНЬARt”!

Адреса: вул. Небесної Сотні, 31, ДІАЗ “Стара Умань”, 1 поверх

Графік роботи: З вівторка по неділю, з 10:00 до 20:00;

понеділок-вихідний.

Нагадаємо, згідно чинного законодавства під час перебування у галереї потрібно дотримуватись протиепідемічних норм, у тому числі:

  • дистанції 1,5 метра;
  • маскового режиму;
  • регулярної дезінфекції рук

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *