12 березня інспекцією з благоустрою Уманської міської ради спільно з працівниками поліції розпочато роботи щодо виявлення порушників паркування.

Ця ініціатива реалізовується у рамках програми «Безпечне місто», запровадженої Уманським міським головою Іриною Плетньовою.

Возможно, это изображение (автомобиль и дорога)

Про це інформує Виконавчий комітет Уманської міської ради на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Відомо, що найбільша проблема з паркуванням спостерігається на центральному ринку. Саме тут, на місцях автобусних зупинок, паркують автомобілі. Тому чергування інспекторів та працівників поліції здійснюється на цій території у дні, коли працює ринок – вівторок, п’ятниця, неділя.

Як працює інспекція?

1. Виявляється порушник паркування.

2. Інспектори з благоустрою роблять порушнику попередження про неправильне місце паркування та просять переїхати у дозволене місце.

3. Якщо порушник не реагує на попередження та відмовляється перепаркуватись, тоді на колеса його автомобіля встановлюється блокіратор. Інспектори з благоустрою викликають поліцію для складання постанови про адміністративне правопорушення.

Возможно, это изображение (2 человека, автомобиль и дорога)

Санкцією ч. 1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу у розмірі 255 грн.

4. Якщо ж порушник перешкоджає руху інших автомобілів, то відповідно до ч.3 ст. 122 буде накладено штраф у розмірі 510 грн та можлива евакуація автомобіля.

В обов’язковому порядку здійснюється фото- та відеофіксація порушень.

Повідомити про порушення правил паркування можна за номерами телефонів: +38 (093) 216-68-92,(04744) 6-91-69.

Або ж одразу телефонуйте до поліції за номером 102.

ЗАКЛИКАЄМО УМАНЧАН ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВОПОРЯДКУ В МІСТІ УМАНЬ!

Нагадаємо, в Умані встановлено додаткові камери відеоспостереження у рамках програми “Безпечне місто”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *