Цебрій Олександр Володимирович, який ще поки що мер міста Умань, має схильність до аферизму з театралізованими дійствами та ефектами.

Розуміючи, що перед виборами у нього дуже низький рівень довіри людей, він протягом останніх 2-х місяців усіма силами намагався підняти собі рейтинг, пишуть в групі “Корупція в Умані”.

Що він тільки не робив на відео: і стрибав з парашутом, і спав на Банковій, щоб не пустити хасидів до Умані.

Хоча він вже тоді знав про рішення Кабміну щодо заборону приїзду хасидів до Умані.

Але від такого “театру” Цебрія рівень довіри уманчан не підвищився.

За даними соціології лише 10% реальних людей підтримують Цебрія.

Про це свідчить і реакція на публікації, які пан мер розміщує на своїй сторінці у Фейсбуці.

Його прихильниками є переважно працівники мерії, які лайками та репостами роблять так звану “масову підтримку” меру через свої фейкові сторінки.

Тож будучи досвідченим політиком, який не перший раз бере участь у виборах, та розуміючи, що вибори виграти не вийде, Олександр Цебрій спланував нову аферу.

Він вирішив змоделювати скандальну ситуацію та зробити з себе жертву режиму.

Для цього він свідомо подав документи з недоліками в Уманську міську ТВК на реєстрацію його, як кандидата в мери Умані на чергових місцевих виборах.

Також подав на реєстрацію двох своїх “клонів”, знаючи, що за них можуть проголосувати максимально 1-2% виборців.

Цю “геніальну” ідею Олександру Володимировичу подали технологи партії «Пропозиція», в якої низький рейтинг в Україні, і, яка за рахунок такої пропозиції хоче підвищити свій рейтинг та зробити з себе опозиційну силу і жертву. Все по плану.

Голова Уманської міської ТВК Джим Тетяна Євгенівна для Цебрія “своя” людина в комісії.

Але відповідно до процедури Уманська міська ТВК проголосувала за відмову у реєстрації Цебрія .

У той час, двох “клонів” пана Цебрія зареєстрували кандидатами на посаду мера Умані. Назрів скандал. Ще один “ображений”.

Хто ж винен? Цебрій зробив з себе “ображеного”. Знайшов винних. Звинуватив у тому, що його не зареєстрували через нібито причетність до цього політична сил «ЗА МАЙБУТНЄ» з нардепом Антоном Яценком, який йде першим в списках до Черкаської обласної та Уманської міської рад та «Слуги народу», від якої балотується в мери Умані бізнесмен Андрій Дикун.

Як кажуть, “Помогите, хулиганы зрения лишают!»

Протягом тижня Цебрій вдавав, що дуже ображений. Ходив на ефіри, організовував “циркові вистави” з виступами на броньовику.

І все заради того, щоб викликати жалість у людей. Роль жертви відігравав на повну.

30 вересня після рішення ЦВК Уманська міська ТВК все ж таки зареєструвала Цебрія кандидатом на посаду Уманського міського голови.

Хоча, оцінивши ситуацію, він міг відновити реєстрацію через суд. Але не став ризикувати, бо роль жертви треба було грати до кінця.

Про те, що це передвиборча афера мера нашому виданню повідомив один з працівників штабу Цебрія. Як висловився Цебрій, він «на*бе уманчан».

Своїми діями Цебрій вкотре довів, що він банальний аферист і брехун, як і у всіх інших питаннях.

Люди мають знати правду про цього недомера та 25 жовтня зробити правильний вибір.

Нагадаємо, нещодавно Цебрій заборонив приймати допомогу для Уманського пологового будинку та міської лікарні, які було надано у рамках співпраці Антона Яценка, Ірини Плетньової з Благодійним фондом “Сучасне село та місто”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *