Підкреслили українську ідентичність колоритний бандурист та яскрава фотозона.

У фентезі-парку «Нова Софіївка» представлені композиції та арт-об’єкти різних світових культур.

Символічною для українців стала традиційна садиба з атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології.

Нові елементи додали садибі автентичності. У ній з‘явилася корова з телям, свиня з поросятами. А кузню коваля оздобили новим приладдям.

“Вітаємо із Днем козацтва, зі святом захисника України, з Покровою. Зараз ми знаходимось в українській садибі, у «Новій Софіївці», яку наша команда, спільно з Іриною Плетньовою, побудувала. Зараз тут вже є завершена композиція, додалося багато експонатів, фотозона. Усіх запрошуємо. І, я думаю, коли закінчиться пандемія Covid-19, ми запровадимо постійне проведення тут українських свят, танців, фестивалів борщу, сала, вареників. Будемо постійно розвивати українську культуру, як ми це робили багато років», — зазначив народний депутат України Антон Яценко.

Кандидат на посаду Уманського міського голови Ірина Плетньова зазначила, що дендропарк «Софіївка» і «Нова Софіївка» будуть розширюватися і вдосконалюватися.

«Вітаю всіх уманчан з Днем козацтва. Дякуємо, що відвідали нашу українську садибу в дендропарку Софіївка, доповнену новими локаціями. Запрошуємо всіх, відвідуйте парк Софіївка», — додала вона.

Антон Яценко та Ірина Плетньова запросили всіх уманчан та гостей міста в оновлену Нову Софіївку, друга частина якої відкриється 18 жовтня. Там гості побувають у справжній «Долині мрій».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *