Мер Умані Олександр Цебрій заборонив проведення фестивалю сиру і вина за ніч до його відкриття. 

При тому, що місце події уже в повній готовності: встановлено сцену, техніку, торгівельні палатки, облаштовано фотозони, тощо.

На цю ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

До народного обранця звернулись організатори цього заходу з проханням втрутитись у цю ситуацію та дозволити провести фестиваль сиру і вина.

Парламентаря дивує, що за 2 тижні до цього Цебрій надав відповідний дозвіл на проведення заходу, а за ніч до відкриття фестивалю все скасував. 

За його словами, причина може бути тільки одна – організатори не занесли бакшиш Цебрію та його дармоїдам: першому заступнику мера Сергію Клочку, секретарю міськради Людмилі Кирилюк та заступнику мера Галині Кучер.

Адже Цебрій та його банда працюють тільки за хабарі. А цього разу їх залишили без «заробітку». 

В Умані немає загостреної ситуації поширення коронавірусу, а Черкаська область не входить до карантинної “червоної зони” COVID-19.

На відміну від іудейського Нового року Рош-га-Шана, фестиваль сиру і вина є місцевим заходом, який має важливе туристичне значення. Тому наразі реальні підстави для заборони фестивалю відсутні.

У зв’язку з забороною проведення цього культурного заходу буде завдано шкоди підприємцям, учасникам. Понад 500 бізнесменів понесуть збитки. Майже 400 уманчан, які придбали квитки на захід, тепер не зможуть на нього потрапити. Крім того, на фестиваль їдуть люди з усієї України, але цьогоріч мер Умані вирішив влаштувати їм “сюрприз”.

Антон Яценко звернувся з відповідними листами до правоохоронних органів та Уманської міської ради.

«Цей випадок вкотре доводить,  що в Умані немає місцевої влади! Є лише банда хабарників і рекетирів», – зауважив народний обранець.

А для уманчан – це ще один вагомий аргумент 25 жовтня вигнати цю корумповану владу з міста. 

«Ця міська влада гірше окупантів! Впевнений, що і в цій ситуації тільки публічна позиція та громадський тиск може примусити уманську мерію дозволити проведення фестивалю сиру і вина», – підсумував парламентар.

Нагадаємо, раніше мер Умані Цебрій свідомо не вмикав освітлення на площі Соборності, забороняв запускати комплекс фонтанів «Перлина кохання», фонтани на площі та в Центральному парку, лазерне шоу, атракціон «Весільна карусель». І лише після численних звернень Антона Яценка, заяв керівника його громадської приймальні у місті Умань Ірини Плетньової та громадського тиску Цебрій надав дозвіл на запуск всіх зазначених туристичних об’єктів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *