Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - bk-lizhka.png

Ліжка перевезуть із Будинку культури до Уманської центральної районної лікарні

Після “зачищення” площі компанією “Еко клінер”, за наказом мера Олександра Цебрія, 37 багатофункціональних ліжок, 31 матрац та 37 тумб доправили в Будинок культури.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко та додав відеофакт. 

“Ось тут, у Будинку культури, тепер нагромаджені багатофункціональні ліжка з матрацами та тумби, які б вже могли бути у лікарні і пологовому в Умані. Мер Цебрій взяв на себе відповідальність — фактично відмовити у комфортній реабілітації важкохворим!”, — написав народний депутат.

Нагадаємо, що 37 багатофункціональних ліжок, 31 матраців та 37 тумб з’явилося на площі через заборону мера приймати Уманській міській лікарні та пологовому будинку гуманітарну допомогу, яку вдалось отримати завдяки співпраці нардепа Антона Яценка з Іриною Плетньовою, керівницею  його приймальні в Умані і місцевою депутаткою та благодійним фондом “Сучасне село та місто”.

“Ліжка терміново передадуть Уманській центральній районній лікарні, яка з радістю прийме допомогу, бо там в першу чергу дбають про людей, а не про «політичні амбіції», — зазначив Антон Яценко. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *