Сьогодні в Осташівському ставу купаються діти та дорослі.

Але у цій водоймі КУПАТИСЬ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!

Підтвердженням цього стали результати мікробіологічного і хімічного аналізу проб води зі ставу, зроблених у ТОВ «Центральна біохімічна лабораторія».

Про це на своїй сторінці Facebook написала депутат Уманської міської ради, керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка в місті Умані Ірина Плетньова.

Дослідження показало, що концентрація лактопозитивної кишкової палички перевищує норму в 5 разів. А це означає, що в Осташівський став продовжують скидати нечистоти та фекалії.

До речі, у 2017 році за підтримки народного депутата України Антона Яценка було побудовано колектор по вул. Чкалова.

Він мав би забезпечити жителів мікрорайону «Міщанка» центральною каналізаційною системою. Крім того, нечистоти з каналізації не потрапляли б до Осташівського ставу.

На жаль, до цього часу мер Умані Цебрій не зміг підключити та ввести в дію колектор по вул. Чкалова. Він аргументує це тим, що у міському бюджеті нібито немає коштів на встановлення трансформатора, від якого має живитись колектор.

«Я впевнена, що восени ми змінимо місцеву владу Умані! Тоді ми запустимо в дію колектор. А біля Осташівського ставу розбудуємо зону відпочинку та очистимо воду від нечистот!» – прокоментувала Ірина Плетньова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *