Історія протесту стала провальним піар-ходом Цебрія

Гучного резонансу набула так звана історія протесту мера Умані Цебрія проти приїзду хасидів до міста.

Коли Цебрій розмістив палатку під Офісом Президента України, вже було відомо, що Кабмін заборонив паломникам-хасидам їхати в Умань для святкування Рош-га-Шана у вересні цього року.


Цьому сприяла низка подій.

Звернення писали голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар, мер Черкас Анатолій Бондаренко, депутати Уманської міської ради і, перш за все, уманчани.


Народний депутат Антон Яценко неодноразово звертався до президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднаря щодо заборони приїзду паломників-хасидів для святкування Рош-га-Шана в Умані.


На пленарному засіданні Верховної Ради України парламентар звертався до Прем`єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Звернення до Прем’єр-міністра України щодо заборони проведення Рош-га-Шана в Умані цього року


Крім того, була позиція Міністерства охорони здоров’я України та багато інших звернень.
Зауважимо, що рішення про заборону в’їзду паломникам-хасидам в місто Умань, приймає не Володимир Зеленський, а Кабінет Міністрів України.


Виходячи з фактів, дуже цікаво спостерігати за Олександром Цебрієм. Він як завжди не упускає можливості пропіаритись задля порятунку своєї кандидатури перед виборами. Він чудово знає, що його низькі рейтинги, ще більш стрімко падають.


Олександр Цебрій звик до того, що можна просто розповідати казки, розкрадати комунальне майно міста чи приписувати собі чужу роботу, але не звик, що потрібно діяти в інтересах свого міста та уманчан.

Піар-компанія Цебрія потерпіла фіаско. Йому це не тільки обвалило і так невеликий рейтигн, та ще й виставило його посміховиськом.

Люди в соціальних мережах, коментують це так:

«если реально не пустит пархатых,это будет поступок.а пока это смахивает на дешевую,в стиле 95 квартала,постановочку.надеюсь,лелик,там простату простудил.»

«Мэра уволить»

«йолки-мєтьолки!, це шо за приколи нашого городка?)
Сань, ти часом 95кв не передивився?»

«Все для виборів!»

«Показуха 💯»

«Все ❗Цебрія ізолірувати і не пускати в Умань ❗ Бо він захворів на БАРАНОВІРУС — тому що він спав в мішку без намордника😷😂😂😂»

«Насмешил украинцев и уманчан Лёлик.»


Мер Цебрій переслідує лише один інтерес — власне збагачення. Йому не просто байдуже на місто, він свідомо робить все, щоб знищити Умань.


25 жовтня уманчани мають зробити свій вибір та обрати гідного керівника міста! Вони на це заслуговують.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *