Сьогодні відбулась перша сесія Уманської міської ради VІIІ скликання. Було обрано 38 депутатів міськради, які представляють такі партії: «ЗА МАЙБУТНЄ», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Сила і честь».

Ірина Плетньова склала присягу Уманського міського голови

Голова Уманської територіальної виборчої комісії Ольга Усатюк оголосила результати виборів. У результаті Ірину Плетньову було обрано Уманським міським головою. Новообраний міський голова склала присягу на вірність громаді та народові України. 

«Я, Плетньова Ірина Григорівна, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки».

Народний депутат України Антон Яценко привітав Ірину Плетньову з набуттям повноважень Уманського міського голови.

З цієї нагоди він подарував Ірині Плетньовій символічні атрибути: булаву, Євангеліє та Кримінальний кодекс України.

«Я бачу міську владу в Умані сильну – це булава, духовну і справедливу – це Євангеліє. Вірю, що міський голова і депутати міської ради ніколи не переступлять Закон, тому мій наступний подарунок – Кримінальний кодекс України», – прокоментував парламентар.

Ірина Плетньова склала присягу Уманського міського голови

Міський голова зазначила, що сподівається на плідну співпрацю та активну громадську позицію депутатів Уманської міської ради.

«Переконана, що тільки однією сильною командою ми зможемо збудувати успішну громаду та забезпечити щасливе сьогодення і майбутнє для кожного з нас», – додала Ірина Плетньова.

Ірина Плетньова склала присягу Уманського міського голови

Як новообраний міський голова, вона пообіцяла виправдовувати сподівання виборців. А також працювати над розвитком Уманської міської об’єднаної  територіальної громади та покращенням якості життя жителів міста Умань та села Полянецьке.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *