Тема цілодобового водопостачання в Умані зараз впевнено тримає першість.

Адже, на жаль, як би там не говорила мерія і мер міста Олександр Цебрій, що це все маніпуляції, але знову ж таки є багато звернень щодо відключення води по місту. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко у своєму відеоблозі на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, він опублікував ряд звернень, а саме:

Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)

«Так, звичайно, мерія встановила грабіжницький тариф на воду. Змінимо цю міську владу і будемо зменшувати тариф», – прокоментував парламентар.

Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)
Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)

«Також дякую Вам за підтримку. Хотілось би, щоб люди дякували мерії за хорошу роботу. Але цього, на жаль, немає, бо мерія не працює», – додав народний обранець.

Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)
Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)

«Ця проблема взагалі не турбує ні Олександра Цебрія, ні його першого заступника Сергія Клочка. Вони турбуються про інше – як вкрасти побільше. Тому їх зовсім не хвилюють проблеми простих уманчан. Звичайно, висновки треба робити самим, що це за влада і як вона працює», – зазначив народний депутат.

Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)
Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)

«Хотілось би пана Цебрія запитати, але немає сенсу, бо йому байдуже. Це і так всі розуміють», – зауважив законотворець.

Уманчанам подаватимуть воду 3 години на добу? (ВІДЕО)

Антон Яценко додав, що зараз мерія розповідає про маніпуляції. Пан Цебрій займається чим завгодно, але його не хвилює ця проблема. Більше того, парламентар вважає, що таким чином людей готують до того, що якщо мером залишиться Цебрій, то буде поступово зменшуватись обсяг подачі води. Уманчанам подаватимуть воду погодинно (3 години на добу).

Для чого це треба? Антон Яценко надав вичерпну відповідь.

Раніше, коли в Умань приїздили хасиди на Рош–га–Шана, то були такі чутки,  що їм вмикали цілодобову воду, поки по всьому місту не було води.

За це посадовці мерії отримували хабар від хасидів у розмірі 30 $ з кожного хасида.

Наприклад, 30 тис осіб, які щороку приїжджають в Умань на святкування Рош-га-Шана, помножимо на цю суму.

Орієнтовно – це 1 млн $.

Тобто, мова про те, що пан Цебрій хоче повернути Умань в ті часи, коли не було цілодобової подачі води. Натомість, вода подавалась по 3 години на добу.

Цебрій хоче зробити це для того, щоб потім мати з хасидів якийсь корупційний зиск.

І знову таки одразу він це не може зробити, тому почалась така підготовка: спочатку вночі вимикають воду, потім на декілька годин вдень, а потім – води взагалі не буде.

«На моє глибоке переконання, уманчани мають 25 жовтня 2020 року прийти на місцеві вибори і обрати гідну людину, яка зможе думати про проблеми уманчан та працювати в їх інтересах», – додав народний депутат.

За словами парламентаря, одним із перших кроків нового мера буде припинення цього безладу, коли свідомо вимикають воду в місті.

Адже в Умані має бути нормальна міська влада, а не корумпована банда!

«Знову таки, я зараз не агітую за кого голосувати чи як. Але вважаю, що Цебрій це негідна кандидатура, він не може бути мером, його треба гнати негайно», – зауважив народний депутат.

До виборів залишилось менше 3-х місяців.  

Антон Яценко вважає, що уманчани зроблять свій вибір на користь розвитку міста та майбутнього свого і своїх дітей, а не на користь цієї банди, яка просто знущається з них.

«Я вже не кажу про те, що тарифи на воду надвисокі, грабіжницькі. А ще мер свідомо вимикає обладнання для очистки питної води, яке було встановлено за моєї ініціативи у 2019-му році», – прокоментував народний обранець.

Зараз фактично половина населення міста живе за графіком подачі води, а не за цілодобовим графіком, хоча технічних причин для вимкнення води немає.

«Але я вірю, що у нас все буде добре і ми цю банду подолаємо! Лише розголос може примусити мерію знову включити воду людям. Тому воюємо. Вірю, що у нас все вийде!», – наголосив парламентар.

Нагадаємо, у 2013 році народному депутату України Антону Яценку вдалось добитись цілодобового водопостачання в Умані.

А у 2019 році за його ініціативи на водопровідній насосній станції в селі Родниківка було встановлено сучасне обладнання для очистки питної води значно покращилась її якість. Завдяки цьому обладнанню уманчани та жителі Родниківки, які користуються водою з міста, споживають чисту і якісну питну воду навіть без попереднього кип`ятіння.


Тематичне фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *