У питанні розкрадання бюджетних коштів Уманська міська рада є лідером. На жаль, це факт, адже цим нікого не здивуєш. Тож ми з’ясували, чому ж в міському бюджеті Умані завжди немає грошей? Питання досить цікаве. Для того, знайти відповідь, треба проаналізувати певні документи.

Цього разу було вивчено декларації мера міста Умань пана Цебрія, його першого заступника Сергія Клочка, секретаря Уманської міської ради Людмили Кирилюк.
А також вибірково проаналізовано декілька декларацій, а саме, деякої Тетяни Іванової, яка є начальником відділу взаємодії з депутатами і секретаря приймальні пана Клочка – Олени Мисько.

«Красиво жить не запретишь»: мер Умані Цебрій «найдорожчий» мер

Про це у своєму відеоблозі на Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Як з’ясувалось, зарплата мера Умані за рік склала 641 657 грн.

Нет описания фото.

Для прикладу, зарплата мера Києва Кличка Віталія Володимировича складає 318 599 грн.

«Красиво жить не запретишь»: мер Умані Цебрій «найдорожчий» мер

Тобто, зарплата мера Умані майже тричі більша, ніж зарплата мера Києва.
При тому, що міста Київ та Одеса є обласними центрами. У Києві населення становить понад 3 млн, в Одесі – 1 млн 15 тис осіб, а в Умані – менше 100 тисяч. Але мер Умані – найдорожчий.

А от, наприклад, зарплата Труханова Геннадія Леонідовича, який є міським головою міста-мільйонника Одеси, складає 224 864 грн.
Тобто, більше ніж в 2,5 рази зарплата мера міста Умань вища, ніж у мера Одеси.

«Красиво жить не запретишь»: мер Умані Цебрій «найдорожчий» мер

Так само зарплата першого заступника Цебрія – Клочка Сергія Леонтійовича, склала за рік 525 315 грн.

Нет описания фото.

Знову ж таки, він отримує вдвічі більше, ніж мер Києва і у 2,5 рази більше, ніж мер славного міста Одеса.

Трішки більша, ніж у Клочка, зарплата у Кирилюк Людмили Миколаївни – 532 750 грн.

Нет описания фото.

Крім того, досить цікавими є зарплати інших працівників мерії.
Наприклад, Іванова Тетяна Миколаївна, яка є начальником відділу по взаємодії з депутатами. Вона ж дружина колишнього судді Уманського міськрайонного суду Анатолія Іванова, якого звільнили за отримання хабара.
Також вона колишня дівчина брата Людмили КирилюкДля неї в Уманській міськраді спеціально створили відділ взаємодії з депутатами.
А ви і далі, уманчани, здавайте гроші на ремонти шкіл дитсадків.
Річна зарплата Іванової складає 247 681 грн.

Нет описания фото.

Тобто, вона більша, ніж у мера Одеси Геннадія Труханова і трішки менша, ніж у мера Кличка.

«Запитував у депутатів щодо роботи цього відділу. Але вони навіть не знають, що це за відділ і чим він займається. Навіть боюсь думати, що Тетяна Іванова робить у цьому відділі, якщо отримає таку велику зарплату», – прокоментував народний обранець.
До речі, для порівняння, зарплата медсестри в місті Умані за місяць 4,5 тис грн, лікаря вторинної ланки – 4,5 тис грн. А це 54 тис грн за рік.
Зарплата вихователя дитячого садка – 5 тис грн на місяць (60 тис грн на рік);

  • вчителя – 6,5 тис грн/міс (78 тис грн/рік);
  • лікаря первинної ланки – 12 тис грн/ міс і 144 тис грн/ рік.
«Красиво жить не запретишь»: мер Умані Цебрій «найдорожчий» мер

Виходить, медсестрі потрібно працювати 12 років, щоб отримати таку суму грошей як, наприклад, Цебрій.
Лікарю вторинної ланки – 12 років, вихователю дитсадка – 11 років, вчителю – 8 років, а лікарю первинної ланки – трішки менше 4 років.
Отже, якщо подивитись, то зарплата лікаря вторинної ланки, медсестри, вихователя і вчителя приблизно у 3-4 рази менша, ніж зарплата начальника відділу взаємодії з депутатами Тетяни Іванової.

А от Олена Павлівна Мисько, яка працює в приймальні пана Клочка секретарем, отримує зарплату 194 817 грн.

Нет описания фото.

Хоча офіційно вона є головним спеціалістом відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю.
Вона отримує трішки менше, ніж Іванова. Мабуть, Іванова більше працює, тому її зарплата в декілька разів вища, ніж зарплата медсестри, лікаря вторинної ланки, вихователя, вчителя.

«Зауважу, що проаналізовано декларації лише декількох осіб Виконавчого апарату Уманської міської ради. Якщо порахувати усіх цих «добродіїв», то вимальовується 10 млн грн, які списуються на зарплати друзям, родичам, незрозумілим працівницям Виконкому», – додав парламентар.

Ці гроші можна було б направити на ремонт доріг, лікарень, шкіл, дитсадків, ремонт дахів, встановлення дитячих майданчиків, допомогу багатодітним сім’ям. Окрім того, що Цебрій з Клочком вже вкрали тубдиспансерводонасосні станції, інші об’єкти та продовжують красти, вони ще й не гребують напряму брати гроші з міського бюджету.

«Це особливий цинізм! Пам’ятаєте крики Цебрія і Кирилюк, що ніяких премій немає? Але зараз по деклараціях це все викрилось», – зазначив народний депутат.

За словами парламентаря, єдиний вихід, 25 жовтня вигнати цих негідників з міста поганою мітлою. До того ж, з кримінальним переслідуванням та перевіркою усіх їхніх афер.


Антон Яценко вважає, перше, що має зробити новий керівник міста, переглянути структуру Виконкому, а також знизити у декілька разів зарплати меру, заступникам, секретарю міської ради та скоротити більшість працівників, які я назвав.


Як народний депутат декількох скликань, він не розуміє, чим займається відділ взаємодії з депутатами? За що майже 20 тис грн отримує зарплату Тетяна Іванова? Хоча, як кажуть в мерії, це дуже корисна посада. Але міському бюджету обходиться одна така посада, як зарплата 5 лікарів вторинної ланки.


«Шановні уманчани! Як завжди, прошу зрозуміти, що в Умані сьогодні немає міської влади, а є банда мародерів, яка краде все, що можна і не можна. Навіть вже напряму почали брати кошти з бюджету», – підсумував Антон Яценко.


На його глибоке переконання, лише громадські протести, громадянська позиція кожного уманчанина, змусить цю владу піти.


«Разом з Вами ми переможемо!», – додав парламентар.


Нагадаємо, напередодні Нового року мер Умані Цебрій виплатив собі та своїм заступникам премії на майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *