Мешканці будинків по вул. Небесної Сотні, 15, 17 у місті Умань живуть у нестерпних умовах.

Протікає покрівля, стеля руйнується та осипається з кожним днем.  Під загрозою життя людей. Ці будинки потрібно терміново ремонтувати.

На прохання їх мешканців народний депутат України Антон Яценко звертався до Уманської міської ради щодо цього питання.

Про це парламентар написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, опублікувавши відповіді, які отримав від мерії.

23 червня перший заступник мера Сергій Клочко у листі написав про відсутність у міському бюджеті коштів на капітальний ремонт будинку по вул. Небесної Сотні, 15 у цьому році. А 8 липня дав відповідь, що покрівля будинку знаходиться у ЗАДОВІЛЬНОМУ СТАНІ та не потребує капітального ремонту.

Натомість, днями керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка у місті Умань, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова зустрілась з мешканцями будинків і перевірила їх стан.

Як з’ясувалось, умови там вкрай жахливі та фактично непридатні для життя людей. 

Але уманська мерія називає це «задовільним станом».

«Вважаю, що такі дії по відношенню до людей є проявом цинізму, жалюгідності та мародерства мера Умані Цебрія та його підлеглих», – додав народний депутат.

Ця банда вкрала майже все комунальне майно міста, роздерибанила землі. За це отримала мільйони гривень. При цьому, нарахувала собі премії по 200 тис грн кожному.  А на ремонт аварійних будинків в міському бюджеті грошей немає.

Поки мер Цебрій буде при владі на вирішення проблем уманчан ніколи не буде коштів, бо у нього все в «задовільному стані».

«Вважаю, що місту Умань потрібне нормальне керівництво, яке буде турбуватись про благоустрій міста та комфортне життя уманчан», – прокоментував законотворець.  

25 жовтня уманчани повинні зробити свій вибір!

Народний обранець зауважив, що спільно з Іриною Плетньовою вони будуть працювати в інтересах громадян.

Нагадаємо, мер Умані Олександр Цебрій виплатив собі та своїм заступникам премії на майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи. Зокрема, собі Цебрій виплатив 236 610 грн премії,  першому заступнику Клочку – 199 879 грн. Також за кошти міського бюджету у сумі 4 млн грн мер Цебрій відремонтував 2 поверхи мерії, свій кабінет та персональний вхід у міськраду замість ремонту лікарень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *