Працівники Уманської міської ради здійснили незаконну передачу у приватну власність земельної ділянки, за адресою: м. Умань, вул. Фортечна, 51. Площа вказаної ділянки становить 0,338 га.

Відповідно до рішення Уманської міської ради від 08.11.2019 року № 5.33-68/7 та договору оренди вказана ділянка була передана підприємцю, компаньйону і соратнику мера Умані Олександра Цебрія Нікогді Валентину Миколайовичу.

Мер Цебрій став фігурантом чергової земельної афери

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила депутат Уманської міської ради, керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка у місті Умань Ірина Плетньова.

Вона зазначила, що згідно чинного законодавства передача земельних ділянок в оренду відбувається на підставі земельних торгів. Тобто, перемагає той учасник, який запропонував найбільшу вартість орендної плати.

Але шахраям з мерії невигідно проводити торги, бо у них вже є своя домовленість.

Адже якби проводились торги, то цю ділянку міг орендувати будь-хто.

Тому, щоб обійти цю невигідну для мерії процедуру, чиновники міськради запропонували Нікогді побудувати на земельній ділянці фундамент будівлі.

А згодом оформити право власності на «купу каміння» як на існуючу будівлю.

Завдяки таким махінаціям вони обійшли вимогу законодавства на продаж права оренди через земельні торги.

Після незаконної передачі землі в оренду, Нікогда Валентин Миколайович подав пакет документів для викупу цієї ділянки.

Адже тепер, як орендар і користувач, він має право викупу земельної ділянки.

28 квітня 2020 року на сесії Уманської міської ради Ірина Плетньова порушувала це питання, але зі сторони мерії були чергові відмовки. І цього ж дня було прийнято рішення про продаж земельної ділянки по вул. Фортечній, 51 за 380 000 грн.

До речі, розташована ділянка неподалік району паломництва хасидів, тому її ринкова вартість становить близько 1 000 000 млн. грн.

Тобто, лише за рахунок цієї афери мера Цебрія місто Умань втратило 620 000 грн.

«Це неприпустимо! Місто і його жителі не повинні страждати від злочинних дій мерії. Вважаю, що діяти потрібно рішуче і негайно», – прокоментувала Ірина Плетньова.

Для здійснення перевірки зазначених фактів та вжиття необхідних заходів вона звернулась до прокурора Черкаської області Вороніна Олександра Володимировича.

Виявилось, що за фактом зловживання службовим становищем, службової недбалості, шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах та службовому підробленні посадовими особами Уманської міської ради за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 367, ч. 4 чт. 190, ч. 2 ст. 28 ч. 2 366 Кримінального Кодексу України відкрито кримінальне провадження на даний час триває досудове розслідування.

«Разом з жителями міста з нетерпінням чекаю на відповідь. Сподіваюсь, винних буде притягнуто до відповідальності», – додала Ірина Плетньова.

За 5 років при владі мер Умані Цебрій сповна обікрав місто, познущавшись в такий спосіб над жителями міста.

Весь цей час Ірина Плетньова боролась з ними і продовжує цю боротьбу зараз.

«Досить! Уманчани достатньо настраждалися! Настав час припинити махінації діючого мера і зупинити банду, яка 5 років грабує місто! Уманчани, давайте спільними зусиллями рятувати місто від злочинних дій уманської мерії!», – наголосила вона.

Нагадаємо, раніше рішенням Уманської міської ради №3.39-71/7 від 20 грудня 2019 року земельну ділянку площею 56 соток в «Царському селі» було виділено родичам першого заступника мера Клочка.

А на сесії Уманської міської ради № 3.26-78/7 від 22 травня 2020 року було прийнято рішення про продаж земельної ділянки по вул. Набережній, 4Б-1 чиновнику Ростиславу Шпильовому.

Крім того, на цій же сесії міська рада прийняла рішення про передачу земельної ділянки площею 0,0030 га у власність колишньому директору ТОВ «Круїз-Авто» та компаньйону мера Цебрія – Віктору Бойку.

Натомість, людям з інвалідністю було відмовлено у виділенні земельних ділянок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *