17 липня відбулась пресконференція поки що мера Умані Цебрія Олександра Володимировича.

Він розповів різні небилиці про те, який він гарний керівник і, як він багато всього робить.

Натомість, не міг чітко відповісти і дуже нервував, коли запитали про вкрадений тубдиспансер. А коли прозвучало питання «Чому Ви спочатку дякували Яценку, а потім після критики перестали це робити?», він відповів, що дякував, бо його хтось просив.

Свою думку стосовно цієї ситуації висловив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Очевидно, що для пана мера підходить до завершення «солодке життя» на посаді з преміями по 200 тис грн, розкраданням комунального майна, інших об’єктів. Тому він дуже переживає і постійно називає прізвище народного депутата Яценка», – прокоментував народний депутат.

Парламентар вважає, що це така захисна реакція.

Адже мер усвідомлює, що всі жителі Умані уже давно зрозуміли, хто він і, скільки вкрав.

Тому бреше як тільки може, аби лише врятувати свою шкірку і залишитись на посаді мера.

І от зараз мер Цебрій пішов шляхом «старої гвардії Бодрова», яку представляє усім відома Галина Кучер – заступник міського голови Умані, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

Вона примушує працівників соціального захисту ходити по пенсіонерах, інвалідах, соціально незахищених верствах населення Умані для заповнення якогось «соціального паспорта». При цьому, у людей збирають персональні дані (копії паспортів, ідентифікаційних кодів тощо). Після надання своїх даних вони  нібито зможуть отримати соціальні пільги та інші блага.

«Вкотре наголошу, що це незаконна діяльність! «Соціальні паспорти» не передбачені чинним законодавством України!» – додав народний обранець.

17 липня на пленарному засіданні Верховної Ради України він порушив це питання.

Законотворець зазначив, що таким чином, персональні дані можуть використовуватись проти уманчан. Вони можуть стати жертвами шахрайських схем, оформлення кредитів та інших афер.

Але мерію це не турбує. Цебрій будь-якою ціною хоче бути при владі.

«Радий, що за роки моєї депутатської діяльності мені вдалось залучити багато інвестицій в місто. Перш за все, це субвенції з державного бюджету, грантові кошти», – додав законотворець.

У результаті було вирішено проблему цілодобового водопостачання та встановлено сучасне обладнання для очистки питної води, побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання», реконструйовано площу Соборності, Центральний парк, оновлено набережну Осташівського ставу, інші об’єкти.

Він нагадав, як протягом останніх років усі вихідні проводив на будівництвах. І разом зі своєю командою постійно працював. А пан мер навіть жодного разу не був на нараді щодо цих питань.

Зате зараз пан Цебрій «туманно» розповідає про те, що він знову мріє стати керівником міста.

«Уважно подивіться його пресконференцію та зробіть висновки», – звернувся Антон Яценко до уманчан.

25 жовтня Вам потрібно обов’язково прийти на вибори та поставити крапку в цьому питанні.

За словами народного депутата, треба гнати «поганою мітлою» куди подалі з міста цього діяча-пройдисвіта разом з його першим заступником, другом дитинства, кумом Сергієм Клочком, секретарем Уманської міської ради Людмилою Кирилюк, а також Галиною Кучер, яка представляє «бодровську стару гвардію», і бере участь у різних оборудках, та інших посіпак, які наживаються на уманчанах, грабують та брешуть їм.

«Після того, як ми виженемо Цебрія з посади керівника міста вважаю, що він має повернути все вкрадене», – зауважив народний обранець.

Він додав, що постійно працює і буду працювати з правоохоронними органами для того, щоб повернути у власність міста вкрадене Цебрієм майно (тубдиспансер, насосні станції, лазню, інші об’єкти), землі тощо.

Тому нехай мер пакує валізи і думає, як не сісти за ґрати та повернути вкрадене в уманчан майно.

«Вважаю, що міська влада, яку Ви будете обирати 25 жовтня, має бути адекватною. Її діяльність має бути спрямована на благо людей, а не на власне збагачення!» – прокоментував парламентар.

Як народний депутат, якому довірили представляти інтереси округу у Верховній Раді України, він пообіцяв і надалі максимально працювати для розвитку міста Умань та округу в цілому.

Нагадаємо, заступник міського голови Умані, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер організувала нову шахрайську схему в Умані. Саме тому працівники соцзахисту збирають персональні дані уманчан, а це може небезпечно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *