Будинки по вул. Небесної Сотні, 15 і 17 в місті Умань понад 54 роки перебувають в аварійному стані.

Про це повідомила депутат Уманської міської ради, лідер опозиції, керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова.

На своїй сторінці Facebook вона написала, що отримала багато звернень від мешканців цих будинків з проханнями допомогти вирішити це питання.

Люди пишуть, що протікає дах, сиплеться штукатурка зі стелі, на стінах грибок. Навіть може впасти на голову комусь із мешканців, серед яких і дорослі, і діти.

А прибудинкові території занедбані. Яма на ямі. Ходити неможливо.

До речі, будинки розташовані у центрі міста.

Ірина Плетньова разом з народним депутатом України Антоном Яценком неодноразово звертались до Уманської міськради задля вирішення цього питання.

А 23 червня 2020 року отримали відповідь, що в міському бюджеті на 2020 рік не передбачено коштів на капітальний ремонт будинку по вул. Небесної Сотні, 15. Тому ремонтні роботи МОЖЛИВО виконають у 2021 році.

А 8 липня 2020 від Уманської міськради надійшла ще одна відповідь. У ній зазначено, що  дах будинку знаходиться в ЗАДОВІЛЬНОМУ стані та не потребує капітального ремонту.

Тобто, мерія відправляє людям стандартні відписки, аби лиш нічого не робити.

«Як можна говорити про задовільний стан будинку, якщо він протікає та руйнується з кожним днем?!» – прокоментувала Ірина Плетньова.

Вона особисто перевірила і побачила реальну картину.

Мешканців будинку просто залишили напризволяще зі своїми проблемами.

Депутат міської ради порадила діючому меру міста Олександру Цебрію прийти і на власні очі подивитись на ці будинки. А ще краще поселитися в них, щоб нарешті зрозуміти людей, які там проживають. Адже в мерії дах не протікає і стеля не падає.

«Закликаю відремонтувати будинки по вул. Небесної Сотні, 15 та 17! Припиніть займатись відписками! Люди мають жити у комфортних умовах!» – додала вона.

Ірина Плетньова зауважила, що відправить повторне звернення на міську раду і з мешканцями будинку чекатиме на позитивну відповідь.

Нагадаємо, працівники мерії відмовляють уманчанам у виділенні земельних ділянок під гаражі, а приватизувати землю можна тільки «своїм» людям із оточення мера Умані Олександра Цебрія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *