Умань – одне з небагатьох міст України, в якому на 100% вирішено проблему з киснем для хворих на CОVID-19.

Про це інформує Уманський міський голова Ірина Плетньова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«ТРИВАЛИЙ ЧАС БОРЕМОСЬ З ПАНДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСУ. АДЖЕ КОЛИ Я ПРИСТУПИЛА ДО ВИКОНАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ УМАНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ, В УМАНСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ БУЛО ВСЬОГО 12 КИСНЕВИХ ТОЧОК», – НАПИСАЛА ІРИНА ПЛЕТНЬОВА.

Ситуація була критичною, оскільки такої кількості кисневих точок недостатньо для забезпечення киснем хворих на CОVID-19. Фактично, лікарня була не готова до боротьби з пандемією коронавірусу.

В Уманській центральній міській лікарні на 100% вирішено проблему з киснем для хворих на CОVID-19 (ВІДЕО)
Нет описания.

Завдяки спільній і наполегливій роботі Ірини Плетньової з народним депутатом України Антоном Яценком, головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком було вирішено проблему з киснем для хворих на коронавірус, які перебувають в Уманській центральній міській лікарні.

Нет описания.

“ВИСЛОВЛЮЮ ПОДЯКУ ГОЛОВІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРУ СКІЧКУ ТА УМАНСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ІРИНІ ПЛЕТНЬОВІЙ ЗА СПІВПРАЦЮ В ПИТАННІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СУЧАСНИМ ОБЛАДНАННЯМ УМАНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ”, – НАПИСАВ АНТОН ЯЦЕНКО НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK.

Нет описания.

Спочатку вдалось закупити необхідні кисневі концентратори та збільшити кількість точок подачі кисню з 12 аж до 160.

Наразі лікарню забезпечено сучасною кисневою станцією Zelko OxyG 350, яка сьогодні запрацювала.

Нет описания.

За своєю потужністю вона може подавати 500 л кисню за 1 хвилину та забезпечувати киснем 50 хворих на COVID-19, які перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні. Таких пацієнтів є 50.

Нет описания.

Окрім того, з кінця 2020 року в лікарні функціонує киснева станція Zelko OxyG OG030, яка забезпечує киснем 8 ліжкомісць.

Тобто 2 кисневі станції можуть самостійно виробляти кисень і забезпечити ним  58 пацієнтів. Для цього не потрібно купувати кисневі балони.

Також в арсеналі лікарні є 16 апаратів ШВЛ, які можуть використовуватись для  лікування пацієнтів у важких або критичних станах з COVID-19.

Нет описания.

Таким чином, на сьогодні Умань стало одним з небагатьох міст України, в якому вирішено проблему з киснем на 100%. Це одне з важливих питань життя і здоров’я людей.

«ГОТОВІ ПОДІЛИТИСЬ ДОСВІДОМ З ІНШИМИ МІСТАМИ. ПРАЦЮЄМО ДАЛІ», – ПІДСУМУВАЛА ОЧІЛЬНИЦЯ МІСТА.

Нет описания.

Нагадаємо, нещодавно у рамках співпраці з Європейським Союзом та Всесвітньою організацією охорони здоров’я лікарня отримала ще один апарат ШВЛ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *