Народний депутат України Антон Яценко та керівник його приймальні в Умані Ірина Плетньова запрошують гостей на урочисте відкриття музею кораблів в Умані. Тут на відвідувачів чекають справжні пірати — аніматори, скриня зі скарбами, солодка вата, пам’ятні сувеніри та багато веселощів.

Унікальна, єдина в Україні точна копія справжнього піратського човна — “Чорна перлина” — тепер дитяче містечко, та 6 копій кораблів: Титанік, Французький флейт «Анжеліка», козацька чайка, Римська бірема ІІІ ст до нашої ери, Бригантина «Секрет» та Корабель «Вікторія» радуватимуть уманчан на Набережній Осташівського ставу. Саме тут о 16:00 із веселими аніматорами та сюрпризами відбудеться свято відкриття.

Ініціатори створення ще однієї туристичної родзинки Умані Антон Яценко та Ірина Плетньова, які вкотре довели, що обов’язково виконують те, що обіцяють, додали що це лише перша черга музею, тобто експозиція згодом тільки розширюватиметься. Яценко і Плетньова запросили уманчан та гостей міста прийти на свято і зазначили, що вхід буде вільним, а веселощі для малечі, саме аніматори-пірати, солодка вата, скриня із скарбами та інші цікавості чекають на гостей аж до неділі — 6 вересня.

Тож, організатори чекають усіх охочих на дивовижному святі — урочистому відкритті музею кораблів та дитячого містечка “Чорна перлина” в Умані на Осташівському ставі, 4 вересня о 16:00. Вхід вільний

Також організатори свята закликають гостей бути відповідальними та дотримуватись усіх карантинних вимог.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *