Відповідне рішення прийняло Міністерство закордонних справ України.

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Для вирішення цього питання законотворець звертався до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднаря.

Адже прибуття десятків тисяч паломників-хасидів в Умань для святкування іудейського свята Рош-га-Шана в традиційному форматі в поточному році є неможливим. Це пов’язано з нинішньою епідемологічною ситуацією в Ізраїлі. Адже країна знаходиться в “червоній зоні” за показниками захворюваності на COVID-19.

Крім того, в Україні діє заборона на проведення масових заходів.

«Радий, що моє звернення до міністра закордонних справ Дмитра Кулеби знайшло адекватну реакцію», – прокоментував парламентар.

Цьогоріч паломники-хасиди не поїдуть до міста Умань святкувати Рош-га-Шана
Цьогоріч паломники-хасиди не поїдуть до міста Умань святкувати Рош-га-Шана

За словами народного обранця, це саме той випадок, коли не час для будь-яких політичних амбіцій. Адже зараз маємо думати виключно про захист здоров’я людей.

Нагадаємо, Антон Яценко звертався до високопосадовців щодо вжиття заходів задля недопущення розповсюдження COVID-19 під час святкування Рош-га-Шана в Умані.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *