Очільниці Уманської та Оратівської громад майже втричі скоротили собі зарплати та відмовились від службових автомобілів

В Україні є очільники громад, з яких треба брати приклад. Дві жінки – Уманський міський голова Ірина Плетньова та Оратівський селищний голова Галина Лошак скоротили собі зарплати та відмовились від службових автомобілів.

Ось що повідомила Галина Лошак у відкритому листі до громади.

«Шановна моя громадо, дозвольте Вам дещо пояснити.

Вже майже два місяці перебуваю на посаді Оратівського селищного голови. Навіть за такий короткий період я маю, що Вам сказати:

Я відмовилась від премій, моя заробітна плата менша удвічі, яку одержували до мене. Відмовилась від службового автомобіля. «Не роздуваю» штати. Наводимо порядок з базаром.

Не збираються побори з підприємців, не продається земля і посади.»

Оратівський селищний голова Галина Лошак
На фото: Голова Оратівської ОТГ Галина Лошак

Зарплату Уманського міського голови Ірини Плетньової скорочено майже в 3 рази, у порівнянні з зарплатою попереднього міського голови. Також у неї ніколи не було службового автомобіля

Возможно, это изображение (1 человек, волосы, сидит и верхняя одежда)
Уманський міський голова Ірина Плетньова

Про це повідомляє Виконком Уманської Міської Ради  на сторінці Facebook.

Крім того, скорочено заробітні плати заступників, секретаря Уманської міської ради та секретаря Виконавчого комітету Уманської міської ради.

А також скорочено посаду заступника міського голови.

За рахунок таких скорочень економія міського бюджету за 1 місяць становитиме майже 150 000 грн, а за 1 рік – майже 2 млн грн.

Також повідомимо, що тільки за березень Ірині Плетньовій вдалось реалізувати такі справи:

  • Припинено побори у школах і дитсадках Умані. Ірина Плетньова видала розпорядження про заборону «добровільних» батьківських внесків у школах, дитсадках комунальної форми власності в Умані. Відкрито гарячу лінію для звернень батьків щодо збору коштів.

Телефони: +380985025312, (04744)3-24-00.

Батьки не повинні здавати школи на ремонти та інші потреби шкіл і дитсадків!

  • Виділено фінансування на ремонт 25 проблемних доріг в місті Умані та селі Полянецьке завдяки плідній співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової з народним депутатом України Антоном Яценком та головою Черкаської обласної адміністрації Олександром Скічком.Також буде відремонтовано проблемну ділянку дороги по вул. Великій Фонтанній. Окрім того, цього року буде зроблено ямковий ремонт на усіх дорогах Умані, де є необхідність.
  • Відкрито оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги в Уманській центральній міській лікарні.Відділення екстреної медичної допомоги працюватиме цілодобово та медична допомога надаватиметься безкоштовно. У відділенні функціонує сучасне обладнання для надання якісної допомоги хворим.
  • Відкрито першу ПЛР-лабораторію на базі Уманської центральної міської лікарні.У цій лабораторії проводяться бактеріологічні дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР). Це один з найбільш точних та ефективних методів діагностики COVID-19 та всіх захворювань інфекційного походження.
Відкрито першу ПЛР-лабораторію на базі Уманської центральної міської лікарні.
  • Заборонено продаж алкогольних напоїв на розлив та їх споживання (крім ресторанів, кафе, барів та закладів громадського харчування) у так званих «наливайках» Умані.
  • Започатковано проведення рейдів інспекцією з благоустрою Уманської міської ради спільно з працівниками поліції для боротьби з порушниками паркування. Ініціатива реалізовується у рамках ініційованої Іриною Плетньовою програми «Безпечне місто».
Започатковано проведення рейдів інспекцією з благоустрою Уманської міської ради спільно з працівниками поліції для боротьби з порушниками паркування
  • З бюджету громади виділено кошти на профілактичну дезінфекцію під’їздів житлових будинків, які обслуговуються РЕУ-3.
  • Відновлено роботу головного годинника Умані.
  • Інші справи.
2 комментария к «Очільниці Уманської та Оратівської громад майже втричі скоротили собі зарплати та відмовились від службових автомобілів»
  1. Оооо о це молодці, а в Дмитрушках навпаки понабирали родичів ще більше зарплати поробили що на голову не налазить і крадуть крадуть аж скоро на роботу на танку будуть їздити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *