Щороку на час святкування юдейського Нового року – Рош-га-Шана місто Умань відвідують більше 30 000 хасидів-паломників.

Цього року, зважаючи на пандемію коронавірусу та небезпеку розповсюдження інфекції під час проведення масових заходів, необхідно забезпечити дотримання норм і правил карантину.

Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Йому стало відомо про посилення карантинних обмежень на території Ізраїлю у зв’язку з новим спалахом COVID-19. Кількість інфікованих в країні продовжує стрімко зростати.

«Вважаю, що першочергово потрібно думати про здоров’я людей, тому порушив питання доцільності святкування юдейського Нового року цьогоріч», – прокоментував парламентар.

«Цього року Рош-га-Шана потрібно проводити в онлайн-форматі» - Антон Яценко
«Цього року Рош-га-Шана потрібно проводити в онлайн-форматі» - Антон Яценко
«Цього року Рош-га-Шана потрібно проводити в онлайн-форматі» - Антон Яценко

У зв’язку з цим народний обранець звернувся до міністра охорони здоров’я України Максима Степанова щодо вжиття необхідних заходів, направлених на недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 з відповідним листом.

«Радий, що моє прохання отримало підтримку. Публікую відповідь Міністерства охорони здоров’я України з детальним роз’ясненням», – додав законотворець.

З метою недопущення неконтрольованого поширення коронавірусної хвороби Міністерство охорони здоров’я вважає, що необхідно відмовитись від проведення масових заходів зі святкуванням Рош-га-Шана цього року та провести даний захід в онлайн-режимі.

Крім того, для прийняття зваженого рішення буде проведено Державну комісію з техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Антон Яценко пообіцяв і надалі контролювати цю ситуацію та інформувати уманчан.

Нагадаємо, народний обранець вже звертався до високопосадовців щодо вжиття заходів задля недопущення розповсюдження COVID-19 під час святкування Рош-га-Шана в Умані. Зокрема, до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднаря.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *