Триває ремонт дороги Умань – Бершадь

Продовжується ремонт дороги T-02-02 Могилів – Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань (траса Умань – Бершадь).

Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Також, парламентар зазначив, що до середини осені цього року буде відремонтовано три найпроблемніші ділянки дороги Т-02-02, зокрема:

➡від села Юрківка у напрямку міста Умань;

➡від повороту на село Томашівка у напрямку села Кочержинці;

➡від повороту на село Громи у напрямку міста Умань.

Їх загальна протяжність — 11 км.

Триває ремонт дороги Умань – Бершадь

Вказані ділянки дороги проходять біля сіл Юрківка, Посухівка, Антонівка, Максимівка, Осітна, Томашівка, Громи, Кочержинці, Полянецьке Уманського району.

Триває ремонт дороги Умань – Бершадь

Наразі підрядною організацією проводяться роботи із вирізання порослі, розробки ґрунту, влаштування шару основи та стабілізації ґрунтової основи з геотекстильного матеріалу для підсилення конструктиву та ґрунтової основи.

Також у рамках поточного середнього ремонту автодороги Т-02-02 буде проведено регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу, влаштовано нове асфальтобетонне покриття, укріплено узбіччя, влаштовано з’їзди, нову дорожню розмітку та дорожні знаки.

Триває ремонт дороги Умань – Бершадь

Радий, що міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, який свого часу був головою Укравтодору, та голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко відгукнулись на моє звернення як народного депутата України щодо включення дороги Т-02-02 до програми Президента України «Велике будівництво». Дякую їм за співпрацю в цьому питанні!

Антон Яценко

Антон Яценко зауважив, що протягом 2017-2019 років за його зверненням було відремонтовано найбільш проблемні ділянки дороги у напрямку Умань – Юрківка, що проходить по трасі Умань – Бершадь. Загальна протяжність — 9 км.

Наразі ефективно працює Закон щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (про Дорожній фонд), співавтором якого я народний депутат України Антон Яценко.

Цей Закон був прийнятий ще в 2016 році у Верховній Раді України минулого скликання.

«Буду і надалі працювати над вирішенням питання ремонту доріг.» — запевнив Антон Яценко

Триває ремонт дороги Умань – Бершадь

Нещодавно ми писали про те, що продовжується ремонт дороги М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на найбільш проблемних ділянках протяжністю 10 км

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Т-02-02, рух автомобілів ускладнено. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *