Продовжується ремонт дороги М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на найбільш проблемних ділянках протяжністю 10 км.

Про це написав народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Тривають ремонті роботи дороги Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (ВІДЕО)

Він зазначив, що уже відремонтовано проблемну ділянку від села Оксанина Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю, протяжність якої 7 км. Наразі проводяться ремонтні роботи на ділянці між селищем Бабанка і селом Гродзеве Уманського району. Протяжність – 3 км.

Тривають ремонті роботи дороги Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (ВІДЕО)

ДЯКУЮ МІНІСТРУ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРУ КУБРАКОВУ, ЯКИЙ НА ТОЙ ЧАС БУВ ГОЛОВОЮ УКРАВТОДОРУ, ГОЛОВІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРУ СКІЧКУ ЗА СПІВПРАЦЮ В ТОМУ, ЩОБ ЗА МОЇМ ЗВЕРНЕННЯМ ЯК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ЗАЗНАЧЕНУ ДОРОГУ БУЛО ВКЛЮЧЕНО ДО ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»“, – НАПИСАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Таким чином, ефективно працює Закон щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі (про Дорожній фонд), співавтором якого є Антон Яценко. Цей Закон було прийнято ще в 2016 році.

Народний депутат пообіцяв працювати і далі над вирішенням питання ремонту доріг.

Нагадаємо, раніше за зверненням парламентаря було відремонтовано дорогу М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на проблемних ділянках між містами Умань та Христинівка, які раніше в народі називали «дорогою смерті».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *