Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко може скласти реальну конкуренцію чинному президенту Володимиру Зеленському та отримати шанс на президентство у разі проходження у другий тур виборів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю «Главкому» заступника директора КМІС Антона Грушецького.

«Виявилося, що просто перезавантаження влади й приведення до влади молодих людей недостатньо. Виявилося, що також потрібні професіонали. А Юлія Тимошенко відповідає цим критеріям — принаймні, для частини респондентів», — наголошує соціолог.

«Є попит і на когось «нового», і на когось компетентного. Юлія Тимошенко, як і Петро Порошенко, потрапляють в категорію політиків з «досвідом державного управління». Коли ми ставили респондентам запитання, що потрібно для прискорення розвитку України, то вони якраз і вказали на те, що необхідним є приведення до влади людей з таким досвідом», — вважає Грушецький.

Нагадаємо, за даними опитування КМІС, проведеного наприкінці грудня, у другому турі виборів президента чинний голова держави перемагає Петра Порошенка, Юрія Бойка та Дмитра Разумкова. А от у парі «Зеленський — Тимошенко» співвідношення становить 51,6% до 48,4%, тобто різниця — у межах статистичної похибки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *