Зараз саме час визнати допущені помилки та піти шляхом, на якому із самого початку наполягала Юлія Тимошенко, критикуючи білоруські домовленості із бойовиками.

Андрій Золотарьов у своєму блозі на «Кореспондент.net» зазначає, що нещодавно Будапештський меморандум, причому саме як гарантії, а не декларації намірів, згадав міністр оборони США. І робить висновок, що світ нарешті почав всерйоз обговорювати формат, на якому так довго наполягала лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Нинішня ескалація на кордонах є наслідком згубних Мінських домовленостей, адже у такий спосіб РФ шантажує Україну. Варто повернутися до того, що пропонувала Юлія Тимошенко, коли наполягала, щоб стратегія відновлення територіальної цілісності та суверенітету ґрунтувалася саме на Будапештському меморандумі», – переконаний Золотарьов. 

Нагадаємо, Юлія Тимошенко закликала владу вийти з пастки Мінських домовленостей і використати Будапештський меморандум для організації дієвих перемовин. А також створити Уряд національної єдності для швидких перетворень всередині країни – розвитку економіки та захисту людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *