Команда «Батьківщини» офіційно звертається до президента України Володимира Зеленського з пропозицією створити уряд Національної єдності.

Також «Батьківщина» готова надати покрокову програму, як вивести країну з кризи та захистити людей у соціально-економічних питаннях.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

«Ми вважаємо, що сьогодні нам треба за будь-яких обставин зміцнювати нашу боєздатність, наш потенціал захищати країну і робити це негайно!» – закликала Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» запропонувала створити уряд Національної єдності та невідкладно розпочати системні консультації з парламентом для того, щоб спільно розробити програму виходу з кризи.

«Наша команда переконана, що настав час відкинути всі амбіції в сторону і створити уряд Національної єдності. Ми готові надати перші програми, як країну виводити з глухого кута, що робити з фінансово-економічною ситуацією та як захистити людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» пропонує розпочати переговори щодо формування Уряду національної єдності та пропонує конкретну програму захисту країни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *