сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко вимагає, щоб мер Умані повернув вкрадений тубдиспансер у власність міста (ВІДЕО)

  • Середа, 29 січня 2020, 17:44

Тубдиспансер УманьПродовжується обговорення корупційних діянь мера Умані Олександра Цебрія та його першого заступника Сергія Клочка. У своєму відеоблозі на сторінці у соцмережі Facebook народний депутат України Антон Яценко розкрив детальні факти щодо розкрадання тубдиспансеру у місті Умань. 

 

Зокрема, наприкінці 2019 року – на початку 2020 року «два клептомани» Олександр Цебрій та його перший заступник Сергій Клочко вкрали туберкульозний диспансер за адресою:

вулиця Мала Садова, 16 і Мала Садова, 19, що неподалік парку «Нова Софіївка».

Як зазначив Антон Яценко, оборудка була проведена за ціною 12 385 333 грн 33 коп підприємству «Профелектро», в якому директором є Шевчук Костянтин Миколайович і власником є родич пана Клочка – Коломієць Євгеній Миколайович.

Перше приміщення, площею 1, 0777 га, на вулиці Мала Садова, 16 викуплено за 12 385 333 грн 33 коп, а друге приміщення на вулиці Мала Садова, 19, площею 0, 252 га - викуплено за 724 800 грн.

Після того, як за цю суму було викуплено приміщення, вони виставили його на перепродаж. Перше - за 3 млн $, тобто, якщо порахувати, це близько 75 млн грн, а друге - за 785 тисяч, а це приблизно 20 млн грн.

 

Фактично місто на оборудці цих двох товаришів втратило 83 млн грн. Наразі з приводу цього питання відкрито кримінальне провадження.

«Я, звичайно, робитиму все можливе, в тому числі й публічно, щоб повернути вкрадене майно у власність міста. Але хочу зазначити, що це цинізм, коли ви приходите в школу, дитячий садочок, а вас просять скинутись на ремонт, харчування дітей, поки ці два товариші фактично грабують місто» - прокоментував Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Парламентар повідомив, що наступного разу буде говорити про вкрадену насосну станцію та «віджим» перукарні в місті, а також про вкрадені гроші на котлах і багато іншого.

«Я дуже хотів би, щоб уманчани зайняли принципову громадянську позицію. Вірю в те, що ми виб’ємо цю злочинну банду зі своїх крісел і в місті буде влада, яка дійсно дбає про людей. Будемо боротись. Дякую всім за увагу! РЕПОСТ!!!» - зауважив народний депутат.

Нагадаємо, за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради було прийнято рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Зокрема, річна премія міського голови Олександра Цебрія – 236 610 грн, а першого заступника міського голови Сергія Клочка – 199 879 грн.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати