сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська студентка перемогла у Всеукраїнському конкурсі та поїхала до Парижа ― ФОТО

  • П'ятниця, 08 березня 2019, 09:42

23Студентка Уманського національного університету садівництва Наталя Ільченко перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Агро 2019». Уманчанка разом з іншими переможцями отримала можливість побувати у Франції та відвідати там міжнародну виставку SIMA 2019. 

Подорож до Франції тривала з 26 лютого по 1 березня. Поїздку організовував благодійний Фонд Бориса Колеснікова.

пар002

Основною метою поїздки було відвідування міжнародної виставки SIMA 2019 ― найбільшого у світі форуму сільськогосподарського машинобудування і тваринництва, який раз на два роки проходить в Парижі.

пар005

«Ми привезли до Парижа кращих молодих аграріїв України, які прийдуть на зміну визнаним фахівцям. Тут вони можуть побачити, що передове сільське господарство у всьому світі є гнучким, експериментальним, фінансово грамотним», ― зазначив Борис Колесніков.

пар009

Цього року виставку SIMA 2019 відвідало 240 тисяч людей, зокрема 1800 компаній-учасників з 42 країн.

пар003

Українські студенти мали змогу ознайомитися з технікою спеціального і загального призначення, обладнанням для ветеринарії, молочного та м'ясного скотарства, оснащенням, застосовуваним для вирощування, збору і переробки врожаю, передовими технологіями та рішеннями для аграрного сектора.

пар008

Студенти оглянули нові машини і обладнання компаній-лідерів на світовому ринку: John Deere (США), CLAAS (Німеччина), New Holland (Голландія), Case (Італія), Amazone (Німеччина), Kuhn (Швейцарія), Kverneland (Норвегія) та Poettinger (Франція).

пар006

«Ми провели кілька незабутніх днів серед кращих фахівців і виробників кормів, ветеринарного обладнання, насіння, добрив і засобів захисту рослин. Яскраве бізнес-шоу з демонстрацією зразків техніки, обладнання загального та спеціального призначення, нових технологій і рішень, окремим сектором інновацій та альтернативної енергії, сільгосптехніки та обладнання, безлічі сортів насіння і видів тварин. Я дякую Фонду Бориса Колеснікова за можливість відвідати SIMA 2019», ― зазначила Наталія Ільченко.

пар007

Крім дводенного відвідування SIMA 2019 для студентів організували прогулянку столицею Франції та екскурсію з оглядом основних визначних пам'яток. Майбутні аграрії побачили Лувр, Ейфелеву вежу, Марсове поле, Собор Паризької Богоматері, Тріумфальну арку та багато іншого.

пар001

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати