сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські школи повинні відзвітувати за благодійні внески батьків до 1 грудня

  • Субота, 04 листопада 2017, 15:55

vneskiДо 1 грудня всі школи повинні виконати вимогу Закону «Про освіту» та оприлюднити інформацію щодо фінансових надходжень та витрат закладу ─ як державних коштів, так і благодійних внесків батьків.

Про це йшлося під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками обласних управлінь освіти, як повідомляє Черкаська обласна адміністрація.

За словами Лілії Гриневич, в українському суспільстві побутує міф, що батьки практично повністю фінансують освіту. Вона наголосила, що це не так.

«Прозора фінансова звітність, по-перше, допоможе нам оцінити, скільки реально коштів зараз українське суспільство вкладає у шкільну освіту, і яку частку складає цей тіньовий бюджет освіти; по-друге, нарешті дати нашим батькам прозору картину того, на що витрачаються їхні кошти», ─ сказала Лілія Гриневич.

Міністр освіти і науки України та керівники обласних управлінь спільно визначили, коли школи повинні оприлюднити свою фінансову звітність. Було вирішено, що оптимальною датою буде 1 грудня.

«Було б правильно, якби ті заклади, які не виконають вимогу, понесли відповідальність, наприклад, керівники отримали догану», ─ додала Лілія Гриневич.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати