сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський НУС бере участь у міжнародних агровиставках

  • Четвер, 18 лютого 2016, 18:56

unusВідкриття цьогорічного сільськогосподарського сезону в Україні ознаменувалося проведенням одразу трьох найбільших агропромислових виставок «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», що проходили 10-12 лютого у київському виставковому центрі «Київекспоплаза», інформують на сайті УНУС.

У форумі, організованому Київським міжнародним контрактовим ярмарком за підтримки Міністерства агрополітики та продовольства України, взяли участь понад 500 компаній-учасниць, 125 з яких – зарубіжні із 19 країн світу. Експозиції виставок уміщували три виставкові павільйони загальною площею 21 тис. кв. м.

unus2

За запрошенням від компанії «Індустріальна група УПЕК» представники інженерно-технологічного факультету Уманського НУС на чолі із деканом Олександром Пушкою стали учасниками презентаційних заходів з нагоди представлення на українському ринку сільськогосподарської техніки нового продукту – причепа із самоскидним кузовом «Harvester» для транспортування і розвантаження зерна та інших вантажів спільного виробництва української фірми «Лозівські машини» (Лозівський ковальсько-механічний завод) та провідної британської компанії «LarringtonTrailers». Презентація новинки відбулася 10 лютого на виставці «Зернові технології» у межах експозиції Лозівського ковальсько-механічний заводу (Харківська обл.), з яким Уманський НУС розвиває тісну співпрацю. Під час презентації головний конструктор заводу Олексій Гриненко розповів про переваги й конструкторські особливості нового агрегату та ідею створення ефективного технологічного проекту у співпраці з основним виробником машин такого типу у Британії.

У ході виставки представники Уманського НУС також взяли участь в організованій НВЦ «Консіма» Міжнародній відео-Skype конференції «Людина. Грунт. Трактор. Врожай» та заслухали інформацію із виробничого семінару «Сам собі елеватор» щодо підбору сховищ для зберігання зерна та власне монтажу й особливостей експлуатації силосів і технологічного обладнання для створення потужних комплексів сучасних високоефективних елеваторів, проведеного Міжнародною фінансовою організацією та спеціалістами канадської компанії «AGI».

Людмила Худік,

викладач кафедри процесів, машин та обладнання АПВ

(фото доцента Олександра Пушки)

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати