сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти уманського ВНЗ зайняли призові місця у конкурсі проектів

  • Понеділок, 01 лютого 2016, 16:55

peremozciКонкурс проектів на тему «Розвиток туризму в сучасному світі: історія і перспективи» на підтримку та реалізацію молодіжних ініціатив у сфері туризму провели в Уманському національному університеті садівництва, пише «УНН-Центр».

До участі запрошували студентів з країн Європи, СНД, Росії, Африки та Азії у віці до 27 років. Про це повідомили на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС.

Свої творчі доробки представили більше 200 конкурсантів з різних країн. У фіналі боролися за призові місця 65 учасників.

Під керівництвом викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи студенти напряму підготовки «Туризм» було підготовлено і подано на конкурс 3 наукових роботи, що відображають оригінальне та нестандартне бачення проблем туристичного ринку України, інноваційні пропозиції та цікаві ідеї в сфері регіонального туризму.

За результатами конкурсу в номінації «Унікальність» IV місце здобула Царинна Анна — студентка 31 тм групи, у номінації «Актуальність» IV місце посіла Демиденко Руслана — студентка 21 тм групи, у номінації «Інноваційність» IV місце судді визнали за Василенко Оленою — студенткою 21 тм групи.

Переможці конкурсу отримали дипломи та знижку на навчання в Міжнародній Академії Туризму в Анталії у розмірі 20%.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати