У суботу, 5 червня, народний депутат України Антон Володимирович Яценко відповідає на питання глядачів “Умань стрім” у прямому ефірі.

Журналістка Аліна Золотухіна поставила питання, які стосуються різних сфер життя міста.  Зокрема, питання стосувались розвитку медицини, культури, реформи освіти, покращення матеріально-технічної бази шкіл та дитячих садочків, ремонту доріг (в Умані та регіоні).

У ході інтерв’ю, Антон Яценко наголосив, що жодна школа, садочок, заклад позашкілля не закриваються!

Парламентар зазначив, що в Умані буде презентовано концепцію позашкілля, яка базується на ідеях повної зайнятості дитини. З’явиться велика кількість нових гуртків – технічних, гуманітарних, спортивних. Також він анонсував, що вже незабаром починаються ремонтні роботи у Будинку культури. На другому поверсі там буде створено сучасний творчий простір.

Прозвітував парламентар і про розвиток медицини у місті. Він зазначив, що сьогодні в Уманській центральній міській лікарні киснем можуть забезпечити 58 пацієнтів. Хоча ще в листопаді минулого року, коли Уманський міський голова Ірина Плетньова тільки отримала повноваження очільниці міста, таких кисневих точок було лише 12, незважаючи на складну ситуацію і другу хвилю коронавірусу. Зараз ситуація дійсно змінилась на краще.

Щодо медицини, то закуплено нові рентген апарати для лікарні, колоноскоп, незабаром запрацює сучасний комп’ютерний томограф, стоматологічна установка в приймальному відділенні. Також у роботі абсолютно новий проект для медицини Умані – відкриття центру чоловічого здоров’я.

«ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ – НАЙГОЛОВНІША ЦІННІСТЬ, НАША КОМАНДА ПОСТАВИЛА ДУЖЕ ВИСОКІ СТАНДАРТИ, ТОМУ БУДЕМО НЕВПИННО РОЗВИВАТИ ЦЮ ГАЛУЗЬ», – ПРОКОМЕНТУВАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Детальніше у відео «Умань стрім»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *