Останнім часом відбувається активне поширення неправдивої інформації щодо теми освіти в Умані. Зокрема, за останні місяці у соціальних мережах розповсюджують провокативні безпідставні звинувачення міської влади і народного депутата України Антона Яценка щодо начебто закриття шкіл в місті.

Антон Яценко розвіяв міфи, які розповсюджуються деякими особами. щодо закриття шкіл. Про це він повідомив у своєму відеоблозі, який опублікував на сторінці у Facebook.

Зокрема, він підсумував:

  • Жодна школа комунальної форми власності, включаючи школи №1,4, не закривається;
  • Жоден вчитель не скорочується;
  • Приміщення шкіл ніхто не продає і продавати не буде;
  • Усі діти, які навчаються з 1 по 8 клас – продовжують навчання;
  • Усі майбутні 11 класи закінчать школу, де вони навчались;
  • Набір дітей до перших класів планується продовжити у таких школах: Початкова школа № 1 м. Умань, Початкова школа № 2 м. Умань, школи №№ 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14,17, Полянецька школа;
  • Набір дітей в 10 класи будуть проводити Уманська міська гімназія, школа № 3 та школа №9.

НЕ МИ ПРИДУМАЛИ ОСВІТНЮ РЕФОРМУ. ДІЮЧА ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЙНЯЛА ЇЇ ЩЕ У 2020 РОЦІ. ЗА ЦЮ РЕФОРМУ Я НЕ ГОЛОСУВАВ. ЗГІДНО З ЦІЄЮ РЕФОРМОЮ ДО 2022 РОКУ МАЄМО ПЕРЕВЕСТИ ОСВІТУ НА 3 ЛАНКИ: ПОЧАТКОВА ШКОЛА, ГІМНАЗІЯ ТА ЛІЦЕЙ. В ІНШОМУ ВИПАДКУ МІСТО БУДЕ ПОЗБАВЛЕНО ДЕРЖАВНОЇ ОСВІТНЬОЇ СУБВЕНЦІЇ, ЯКА ВИДІЛЯЄТЬСЯ МІСЬКОМУ БЮДЖЕТУ НА ОПЛАТУ ПРАЦІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШКІЛ, В СУМІ 151 МЛН ГРН“, – ДОДАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Парламентар зазначив, що він зареєструє проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», щоб на 10 років відтермінувати запровадження освітньої реформи. Чутки про школи поширюються бізнесменом Дикуном Андрієм та підконтрольними йому депутатами Уманської міської ради Ганічем Олегом, Ярошинською Оленою.

Чому вони це роблять?

Причина одна. Пан Дикун має приватні заклади: Український аграрний ліцей та Українську дитячу академію. Окрім того, що він хоче взяти під контроль «Уманьтеплокомуненерго», він ще змушує віддати в оренду спортивні зали у школах № 3 чи №14 його приватним закладам освіти.

“МИ НЕ МОЖЕМО ЦЬОГО ДОПУСТИТИ, БО УЧНІ ШКІЛ №3,14 ЗАЛИШАТЬСЯ БЕЗ СПОРТЗАЛІВ. ПАН ДИКУН МАЄ САМОСТІЙНО ЗБУДУВАТИ СВІЙ СПОРТИВНИЙ ЗАЛ НА ТЕРИТОРІЇ ПРИВАТНИХ ЗАКЛАДІВ. НА СЬОГОДНІ ЛЮДЕЙ ВВОДЯТЬ В ОМАНУ, ЩОБ ЙШЛИ НА МІТИНГ“, – ДОДАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Також він додав, що зараз пандемія коронавірусу, тому участь в масових зібраннях може бути небезпечною для здоров’я.

ЗАКЛИКАЮ ОСВІТЯН, ДОТРИМУВАТИСЬ ВИМОГ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», «ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ» І ДУМАТИ ПРО НАВЧАННЯ ДІТЕЙ, А НЕ ЙТИ НА ДОГОДУ БРУДНИМ МАНІПУЛЯЦІЯМ, ЯКІ СЬОГОДНІ ЗДІЙСНЮЮТЬ МІСЦЕВІ ПОЛІТИКИ В МІСТІ УМАНЬ. ПРОШУ ВСІХ, ХТО МЕНІ ДОВІРЯЄ, НЕ ВЕСТИСЬ НА МАНІПУЛЯЦІЇ РІЗНИХ НЕГІДНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ НА МЕТІ ЛИШЕ ВЛАСНУ НАЖИВУ І ДЛЯ ЦЬОГО РОЗКАЧУЮТЬ СИТУАЦІЮ І НАМАГАЮТЬСЯ ШАНТАЖУВАТИ МІСЬКУ ВЛАДУ ТА УМАНЧАН“, – ПІДСУМУВАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *