Відремонтовано дорогу М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на ділянці від села Оксанина Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю. Протяжність шляху – 7 км. Найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи на ділянці між селищем Бабанка і селом Гродзеве.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко, який системно займається вирішенням проблеми ремонту доріг.

Проблемна ділянка від села Оксанина Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю була відремонтована за його зверненням.

Парламентар висловив подяку за співпрацю в цьому питанні голові Укравтодору Олександру Кубракову та голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку.

Відремонтовано проблемну ділянку дороги М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (ФОТО)

Протягом останніх 4-х років за зверненням народного депутата було відремонтовано понад 40 км дороги М–12, яку раніше називали «дорогою смерті».

Народний обранець зауважив, що працюватиме і далі над вирішенням проблеми ремонту доріг.

Нагадаємо, Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Закон був прийнятий ще у 2016 році у Верховній Раді України минулого скликання. Саме через цей Закон у декілька разів було збільшено фінансування на ремонт доріг в Україні та, безпосередньо в Черкаській області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *