Відтепер в Уманській центральній міській лікарні функціонує сучасне ЛОР-обладнання, яке є одним із кращих у Черкаській області. Це дозволяє зробити своєчасну діагностику захворювань носа, горла, вуха.

В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

Забезпечити лікарню таким обладнанням вдалось завдяки спільній співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової та народного депутата України Антона Яценка.

Зокрема, у лікарні функціонує сучасний ЛОР-комбайн MEGA Medical виробництва Південна Корея, який обладнаний ендоскопічною діагностичною системою першого класу.

В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

Цей апарат дає можливість проводити детальні обстеження таких захворювань:

  • синусит;
  • фарингіт;
  • ларингіт;
  • ангіна;
  • отит;
  • інші захворювання.

Також завдяки обладнанню виконується діагностика запальних процесів новоутворень гортаноглотки, порожнини рота, носа і носоглотки.

На відміну від застосування традиційних методів обстеження, за допомогою ЛОР-комбайна можна встановити чіткий діагноз хвороби і виявити місце її локалізації.

Одне з кращих в області: сучасне ЛОР-обладнання запрацювало в Уманській центральній міській лікарні (ФОТО, ВІДЕО)

Завдяки функції відеоендоскопії вражену ділянку в носі, ротовій порожнині та вухах лікар-отоларинголог може побачити детально, у збільшеному вигляді, на моніторі комп’ютера.

Раніше обстеження проводилось звичайним методом, а для відповідної діагностики уманчани звертались у Черкаську обласну лікарню, або ж у лікарні Києва.

Наразі уманчани можуть отримати якісні послуги в Уманській центральній міській лікарні.

ЛОР-комбайн дозволяє чітко й бережно, з мінімальним медикаментозним навантаженням на організм, проводити діагностику, лікування, як дорослим, так і дітям.

Наприклад, за декілька хвилин можна видалити сірчану пробку з вуха.

Процедура безболісна навіть для дітей.

Результати діагностики одразу записуються на USB флеш накопичувач та, у випадку необхідності, передаються в обласні лікарні, ЛОР-інститути та інші медзаклади вищого рівня надання медичної допомоги. 

Також у лікарні працює новий цифровий аудіометр AC40 виробництва Данії. Це повний двоканальний аудіометр з усіма передовими властивостями та функціями, необхідними у сучасній лікарні. Апарат дозволяє у повній мірі обстежити стан всіх відділів вух та визначати гостроту слуху пацієнта до різних звуків.

Результати обстеження фіксуються на спеціальному документі – аудіограмі.

Даний аудіометр один із кращих в області.

Діагностика лор-органів БЕЗКОШТОВНА при наявності електронного направлення від сімейного лікаря.

Для того, щоб пройти обстеження необхідно звернутись до сімейного лікаря та отримати в нього електронне направлення на консультацію до лікаря-отоларинголога в поліклініку за адресою:

м. Умань вул. Шевченка 50 , кабінет 507 або 501.

Запис проводиться протягом робочого дня.

Уманський міський голова Ірина Плетньова пообіцяла і далі робити все можливе для розвитку медицини в місті.

Зазначимо, медицина в Умані стрімко розвивається. За останні півроку завдяки співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової з народним депутатом України Антоном Яценком вдалось вивести медицину Умані на новий рівень.

Завдяки їхній системній роботі місто Умань увійшло у 5-ку міст України, які мають сучасні автономні кисневі станції для забезпечення киснем хворих на COVID-19. Адже в Уманській центральній міській лікарні запрацювала сучасна потужна автономна киснева станція. А також збільшено кількість точок з підведеним киснем у інфекційному відділенні з 12 до 160.

Крім того, на базі лікарні було відкрито першу ПЛР-лабораторію, створено відділення екстреної медичної допомоги та облаштовано там цілодобовий травматологічний пункт. Лікарню було забезпечено сучасним відеоколоноскопом «OLIMPUS» експерт класу, апаратами ультразвукової діагностики марки Siemens і Mindray, антибіотики для лікування хворих на коронавірус та іншими медикаментами, обладнанням, медичними матрацами, ліжками та приліжковими тумбами.

В Уманській центральній районній лікарні запрацювало ангіографічне відділення, у якому проводять операції на серці. А ще районну лікарню було забезпечено необхідними медикаментами та матрацами.

Уманську дитячу лікарню було забезпечено медичним обладнанням для діагностики і лікування дітей з вадами серця, передано на лікарню необхідні медикаменти та медичні контейнери. А Уманська станція швидкої медичної допомоги отримала 5 автомобілів екстреної медичної допомоги.

Також на Уманську психіатричну лікарню було передано медичні матраци.

А ще за ініціативи Уманського міського голови Ірини Плетньової було запроваджено програму надання матеріальної допомоги на лікування та придбання медичних препаратів важкохворим дітям міста Умані та села Полянецьке.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *