У цьому році наступила справжня зима і зараз вирує негода.

Комунальні служби міста і вдень, і вночі працюють над тим, щоб створити максимально комфортні умови для пересування уманчан.

«На жаль, не вистачає ні людського ресурсу, ні спеціалізованої техніки. Йде дощ і одразу замерзає. Всюди ожеледиця. Рухатись транспортом майже неможливо!» — зазначила очільниця міста.

Міський голова звернулась до підприємців усіх форм власності, голів ОСББ та квартальних комітетів з проханням власноруч організувати роботу біля своїх прилеглих територій і будинків. А також посипати протиожеледною сумішшю території, бо за прогнозами синоптиків в місті буде сильний снігопад.

Також вона попросила уманчан не сидіти на місці, а долучатись до допомоги комунальним службам і розчищати прилеглі до своїх будинків території.

Зауважимо, вчора було видано розпорядження міського голови про те, що 12 лютого школи працюють дистанційно і діти навчаються з дому.

«Звертаюсь до батьків, діти яких відвідують дитячі садочки, по можливості залишити своїх дітей вдома. Крім того, у зв’язку з погодніми умовами буде призупинено роботу громадського транспорту. Прошу всіх з розумінням ставитись до ситуації!»- додала Ірина Плетньова. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *