10 січня на вул. Тищика, 37 (район автовокзалу) підлітки віком 16-17 років намагались задушити двомісячне цуценя. Живодери повісили цуценя на скакалці, яку прив’язали до гілки дерева. Потім дивились на страждання тварини і глузливо насміхались.

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко.

Він із соцмереж дізнався про жахливий випадок знущання над тваринами, який стався в Умані.

«Вважаю, що таким діям немає виправдання! І винні мають понести відповідальність згідно з Законом», – написав народний обранець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Народний депутат звернувся з заявою про злочин на начальника Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Матвійчука Вадима Володимировича щодо встановлення осіб живодерів та притягнення їх до відповідальності.

Він готовий дати винагороду 10 000 грн тому, хто надасть будь-яку інформацію, яка вкаже на живодерів.

«Радує, що цуценя вдалось врятувати і наразі воно на перетримці. Вдячний небайдужим людям за допомогу!» – підсумовуючи, додав парламентар.

Нагадаємо, раніше було прийнято Закон № 2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)», який передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами. До Закону були враховані подані Антоном Яценком пропозиції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *