За розпорядженням мера Умані Плетньової та її першого заступника Ганіча близько трьох тижнів тому було закрито приміщення на вулиці Комарова, в якому містяни ховались під час повітряних тривог.

Відповідне звернення від уманчан з проханням розібратись у ситуації отримав народний депутат України Антон Яценко. Про це він написав у своїй сторінці на Facebook.

Коли люди звертались до міської влади, їм пояснили, що їх не пустять туди, бо нібито вони там подряпали стіни після ремонту. Пропонували їм ходити в укриття у підвалі. Але, як стверджують заявники, у приміщенні звисають електропроводи та розташована електрощитова, тому це ставить під загрозу їх життя.

«Це верх цинізму! В Україні війна. Вважаю подібні дії знущанням над містянами!» — зазначив Антон Яценко.

Як народний депутат України, він вимагає від Уманської міської ради терміново знайти укриття для жителів Умані, у яке вони зможуть ховатись під час тривог. З приводу цього він готує звернення до Офісу Генерального прокурора.

«Зараз треба думати про те, як захистити людей та зберегти їх життя, а не про власні амбіції! Сволоти!!!» — підсумував парламентар.

Нагадаємо, про медаль Плетньової та «активістів-голохвастових».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *