У період з 18 до 20 вересня включно шоу на водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання» та лазерне шоу на площі Соборності не буде демонструватись.

Про це повідомив ініціатор створення цих проєктів, народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Згідно з ч. II Протоколу №28 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 вересня 2020 року на період проведення юдейського Нового року Рош-га-Шана в місті Умань задля уникнення розповсюдження коронавірусу, заборонено проведення масових заходів і посилено карантинні обмеження.

Парламентар зауважив, що вже з 25 вересня шоу на водному екрані комплексу фонтанів «Перлина кохання» та лазерне шоу на площі демонструватимуться згідно з графіком: у п’ятницю, суботу, неділю.

Шоу на водному екрані фонтанів буде розпочинатись о 20:30, а лазерне шоу – о 21:00.

Згідно чинного законодавства усім відвідувачам потрібно дотримуватись протиепідемічних норм, зокрема:

– дистанції 1,5 метра;

– маскового режиму;

– регулярної дезінфекції рук.

Нагадаємо, ініціатором реконструкції площі Соборності, в рамках якої було започатковано демонстрацію лазерного шоу, є народний депутат України Антон Яценко. Також за його ініціативи 25 червня 2017 року було відкрито комплекс фонтанів «Перлина кохання».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *