Міська влада на чолі з Іриною Плетньовою наводить лад у питаннях повернення вкрадених земельних ділянок у власність Уманської міської територіальної громади.

Про це повідомив начальник відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради Євгеній Клімов.

Зокрема, 12 лютого на сесії Уманської міської ради було припинено право користування  земельними ділянками по вул. Мала Садова, 16. Їх загальна площа становить понад 1 га.

Це територія колишнього фтизіатричного відділення туберкульозного диспансеру.

За часів діяльності попередньої міської влади на чолі з Цебрієм ці земельні ділянки було надано ПП «Профелектро» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги. 

Усім відомо, що директором цього підприємства є племінник колишнього заступника мера Клочка – Коломієць Євгеній Миколайович.

Ще наприкінці 2019 року – на початку 2020 року Цебрій з Клочком вкрали комплекс будівель та споруд колишнього фтизіатричного відділення туберкульозного диспансеру в місті Умань.

За даними слідства вартість продажу тубдиспансеру становила 14 млн, але, як встановлено слідчими, ринкова вартість продажу цього комплексу складає близько 21 млн грн. Тобто, лише на заниженні вартості продажу місто втратило близько 7 млн грн!

Враховуючи вартість земельної ділянки на якій розташовані ці приміщення, місто ще втратило б 5 млн грн.

Тобто, в загальному місто втратило б 12 млн грн у разі реалізації цієї оборудки!

Тож наступним кроком міської влади буде подання позовної заяви до суду щодо повернення приміщень колишнього фтизіатричного відділення туберкульозного диспансеру у комунальному власність Уманської міської територіальної громади.

Нагадаємо, нещодавно було повернено земельну ділянку у районі паломництва хасидів на вулиці Мономаха, 4А в комунальну власність Умані. Раніше цю ділянку також було незаконно привласнено попередньою місцевою владою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *