Керівник громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка у місті Монастирище, кандидат на посаду Монастирищенського міського голови , депутат Черкаської обласної ради Леся Онищак отримала численні звернення від монастирищан про те, що у місті Монастирище відсутні мережі магазинів.

Зокрема, такі, як «АТБ», «Сільпо», «Велика Кишеня» та інші торгові мережі, у яких продукти можна придбати в рази дешевше.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Натомість, перевага надається лише супермаркету «Лідер», яких в центрі міста аж ТРИ.

А ціни вищі ніж, наприклад, у «АТБ».

Вважаю, що це категорично неправильно. Люди не повинні переплачувати за продукти харчування і товари першої необхідності втричі дорожче та їздити за покупками до Умані“, – зауважила Леся Онищак.

Вона закликала монастирищан до обговорення цього питання. “Скажіть, чи потрібен місту Монастирище супермаркет з прийнятними цінами, на зразок, «АТБ», «Фори», «Сільпо», «Велика Кишеня»?” – поцікавилась депутат Черкаської обласної ради.

Адже, за її словами, у Монастирищі має бути здорова конкуренція серед магазинів. Це, в свою чергу, дасть можливість монастирищанам витрачати менше грошей.

Нагадаємо, Леся Онищак понад сім років працює керівником громадської приймальні Антона Яценка у Монастирищі. Допомагає жителям міста, сіл та селищ у проблемних питаннях. Цього року на місцевих виборах вона балотується на посаду Монастирищенського міського голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Один комментарий к “Сучасним мережам продуктових магазинів у Монастирищі БУТИ?”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *